Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Překonala psychický kolaps: Dominika Gottová prozradila, jak se proměnila v krásnou ženu

+ Dalších 10 fotografií
Psychicky se zhroutila a dva dny se dávala dohromady. Dominice Gottové (46) se udělalo špatně z jejího stále ještě manžela Tima Tolkkiho (53). Chtěla s ním zpřetrhat veškeré vazby, jenže kytarista ji neustále pronásledoval. Ve středu ale zmizel z Prahy a Dominika si mohla oddechnout. Klid se zračí i v její tváři, vypadá zase skvěle a eXtra.cz svěřila, jak to dělá.

Takový nápor na psychiku už Dominika Gottová nevydržela a složila se! "Stalo se to, že se mi udělalo i velmi fyzicky nedobře z posledních událostí s Timem," řekla eXtra.cz nejstarší dcera Karla Gotta

Tolkki odletěl do Kostariky a Dominika zůstala v Praze. Před odletem ještě Timo popsal svůj vztah k Ivaně Gottové (44). Jak jsme již informovali, hodlá bojovat o dědictví po Mistrovi, zajímají ho i výdělky z prodeje jeho hudby. Tvrdil, že si už na svou troufalou akci najal právníka.

Tajemství její proměny

Gottová se naštěstí zase rychle vzchopila. "Překonala jsem to, život jde dál a zase bude všechno dobrý!" doufá Dominika, která v uplynulých měsících prošla výraznou proměnou. Zanedbaný vzhled je dávnou minulostí, zase jí to sluší. "Nedržím dietu, ale snažím se jíst pravidle a střídmě," prozradila tajemství svého znovu nabytého půvabu.

Ještě ale není spokojená a hodlá na sobě nadále pracovat. "Do posilovny momentálně nechodím, ale jestli na to bude někdy do budoucna čas, tak bych se zase ráda vypracovala do původní podoby," dodala s úsměvem Gottová na narozeninové oslavě producenta Gabriela Grilotiho, která tak svým plánem chce splnit i poslední přání svého tatínka.

Když ho viděla naposledy, slíbila mu, že si dá život do pořádku a povede ho příkladně. Vypadá to, že se jí to zatím daří. Snad její plány nezhatí Timo, jenž sice odletěl na Kostariku, ale chce se v polovině března vrátit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy