Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Překonala psychický kolaps: Dominika Gottová prozradila, jak se proměnila v krásnou ženu

+ Dalších 11 fotografií
Psychicky se zhroutila a dva dny se dávala dohromady. Dominice Gottové (46) se udělalo špatně z jejího stále ještě manžela Tima Tolkkiho (53). Chtěla s ním zpřetrhat veškeré vazby, jenže kytarista ji neustále pronásledoval. Ve středu ale zmizel z Prahy a Dominika si mohla oddechnout. Klid se zračí i v její tváři, vypadá zase skvěle a eXtra.cz svěřila, jak to dělá.

Takový nápor na psychiku už Dominika Gottová nevydržela a složila se! „Stalo se to, že se mi udělalo i velmi fyzicky nedobře z posledních událostí s Timem,“ řekla eXtra.cz nejstarší dcera Karla Gotta.

Tolkki odletěl do Kostariky a Dominika zůstala v Praze. Před odletem ještě Timo popsal svůj vztah k Ivaně Gottové (44). Jak jsme již informovali, hodlá bojovat o dědictví po Mistrovi, zajímají ho i výdělky z prodeje jeho hudby. Tvrdil, že si už na svou troufalou akci najal právníka.

Tajemství její proměny

Gottová se naštěstí zase rychle vzchopila. „Překonala jsem to, život jde dál a zase bude všechno dobrý!“ doufá Dominika, která v uplynulých měsících prošla výraznou proměnou. Zanedbaný vzhled je dávnou minulostí, zase jí to sluší. „Nedržím dietu, ale snažím se jíst pravidle a střídmě,“ prozradila tajemství svého znovu nabytého půvabu.

Ještě ale není spokojená a hodlá na sobě nadále pracovat. „Do posilovny momentálně nechodím, ale jestli na to bude někdy do budoucna čas, tak bych se zase ráda vypracovala do původní podoby,“ dodala s úsměvem Gottová na narozeninové oslavě producenta Gabriela Grilotiho, která tak svým plánem chce splnit i poslední přání svého tatínka.

Když ho viděla naposledy, slíbila mu, že si dá život do pořádku a povede ho příkladně. Vypadá to, že se jí to zatím daří. Snad její plány nezhatí Timo, jenž sice odletěl na Kostariku, ale chce se v polovině března vrátit.

Související články

Další články