Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

PŘEJEZD SMRTI: Střet dívky (†18) z autoškoly s vlakem zachytily kamery! VIDEO

Stěží pochopitelnou nehodu vozu autoškoly a vlaku prošetřují policisté. Teprve osmnáctiletá dívka najela na železniční přejezd a po střetu s rychle jedoucím vlakem zemřela. Instruktor z vozu utekl, namísto toho, aby se mladinké řidičce pokusil pomoct. Tragédii zachytily kamery!

Naprosto nepochopitelnou nehodu autoškoly a vlaku v polském městě Nowy Targ zachytily kamery. Šlo tak doslova o smrt v přímém přenosu. O život přišla teprve osmnáctiletá dívka, která se učila řídit.

Policisté tragédii vyšetřují, už ale stihli obvinit instruktora ze zavinění závažné dopravní nehody s následkem smrti. Mladé studentce však trest pro nezodpovědného muže život nevrátí.

Hlava nebere, proč se instruktor nesnažil řidičce pomoct. Místo toho, aby už v momentě vjezdu na trať dupl na brzdu, ji nechal do kolejiště vjet. Potom z vozu utekl a dívku v něm nechal napospas osudu. Po srážce s ohromně rychlým vlakem byla okamžitě mrtvá.

Mohlo by vás zajímat

Další články