Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Přejetí Lucie (3) mi zničilo život!, tvrdí mladý cyklista. Vymýšlela si matka zraněné holčičky?

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Andrew Holland (23) byl v několika uplynulých dnech pro většinu veřejnosti tou zrůdou, která přejela malinkou Lucii a ještě se ani neobtěžovala zastavit. Nyní to ale vypadá, že vše bylo trochu jinak.

Matka malé Lucie si totiž vše poměrně dost přibarvila. Andrew kategoricky popírá, že by rodině nadával, a tvrdí, že se naopak okamžitě omlouval. Již dříve pak bylo prokázáno, že na policii se přihlásil dobrovolně sám a rodině prý poslal i omluvný email.

Navíc to vypadá, že dokonce ani neutekl, jak tvrdila matka malé holčičky. Ta ho totiž sama zachytila na "místě činu" mobilním telefonem.

"Vůbec nikam nejel na kole, odvezli ho autem. Nikdy předtím neměl žádné potíže. Je to tichý kluk a kdokoliv ho zná, tak vám to potvrdí," vypověděla jeho matka Linda.

"Zničili mu život," přitvrdil ještě otec George.

Malá Lucie by měla být v pořádku a po sražení na chodníku má naštěstí jen odřeniny

Ježdění na kole je mimo silnici ve Velké Británii zakázáno, ale Andrew tvrdí, že o tom neměl ani ponětí. Na jeho obranu - on v tomto případě opravdu toho nemohl moc udělat. Když už na chodníku byl, tak těžko mohl zareagovat na Lucii, která mu vběhla pod kola.

Andrew bude nyní čelit vyšetřování ze strany policie a tomu se nikterak nebrání. Tlak veřejnosti se ale v tomto případě zdá být skutečně neadekvátní.

Co myslíte vy? Mohl se Lucii vyhnout?

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=p6sfDbPOzLU}}

Související články

Další články