Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Přejel 6 francouzských vojáků! Policie dopadla útočníka z Paříže. Je to přistěhovalec z Alžírska

To je tvář teroristy.
+ Další 2 fotografie
Po včerejším útoku v Paříži vyhlásila francouzská policie pátrání po muži, který vozem najel do čety vojáků před kasárnami na předměstí Paříže. Kamerám se podařilo zachytit poznávací značku vozu, a tak pátrání přineslo výsledky. Po honičce následovala zuřivá přestřelka, ve které byl podezřelý pětkrát střelen a nyní leží v nemocnici se zvýšenou ostrahou.

Policie zadržela podezřelého teroristu Hamou Bachira (36). Muž měl údajně včera sedět za volantem tmavého BMW a vyčkávat na parkovišti, aby na předměstí Paříže mohl přejet 6 francouzských vojáků přesně před budovou protiteroristických kasáren.

Jeho poznávací značku zachytily kamery a poté se rozjelo rozsáhlé pátrání. Bachir krátce po incidentu najel na dálnici do Calais a ujížděl vysokou rychlostí. U přístavního města Boulogne-sur-Mer se poté strhla zuřivá přestřelka, ve které byl Bachir vážně zraněn, zadržen a následně převezen do nemocnice.

Alžír Hamou Bachir nebyl dříve znám bezpečnostním složkám. Podle údajů bezpečnostních složek se jedná o ilegálního imigranta, který měl být deportován zpět do Alžírska, tedy do bývalé francouzské kolonie. Kasárny protiteroristické jednotky jsou v rámci bezpečnosti prohledávány.

Mohlo by vás zajímat

Další články