Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Přehlídku stylových kočárků si nenechal ujít ani Miroslav Etzler! Brzy se dočká čtvrtého potomka

Do karlínské galerie Hauch dorazil i herec Miroslav Etzler.
Zdroj: Cybex
+ Další 2 fotografie
Tradiční motivy japonské mytologie na třpytivém stříbře, vzrušující výlet mezi planety, ale i extravagantní kreace amerického návrháře Jeremyho Scotta – to vše nabídla hostům exkluzivní módní událost, která postavila kočárky, dětské autosedačky a nosítka do role nepostradatelných módních doplňků stylového rodiče. Slavnostní představení módních kolekcí 2018 uspořádala společnost CYBEX, přední výrobce lifestylového dětského zboží, v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week v karlínské galerii Hauch.

V průběhu večerní akce, kterou následuje třídenní zpřístupnění exhibice veřejnosti, bylo představeno dětské zboží způsobem, který tu ještě nebyl. Na stěnách připevněné kočárky zářící ve třpytu disko koulí, éterické modelky i blyštivá cukrová vata. Událost pořádaná pro vybrané hosty a zástupce médií uchvátila hravostí, důmyslným ztvárněním a především strhujícím designem tří nových módních kolekcí, které vznikly ve spolupráci se světovými designéry i mladými návrháři značky.

V karlínské galerii Hauch nechyběl například herec Miroslav Etzler (53). Tomu se brzy s přítelkyní Helenkou narodí čtvrtý potomek. Podívat se přišla i známá módní návrhářka Beata Rajská.

Nejvíce reakcí tradičně vyvolala extravagantní řada z dílny návrháře Jeremyho Scotta. Tato již třetí spolupráce se značkou CYBEX se nese v duchu andělíčků v teniskách, ikonických dětských barev a zlatých křídel. Kolekce s názvem Cherubs, kterou si oblíbila například americká herečka Mindy Kaling, je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí být na očích.

Oslavován byl i umělecký počin mladičké ukrajinské návrhářky Anny K, která v současnosti patří k největším začínajícím talentům mezinárodní módní scény. Kolekce plná svěžích barev, vesmírného dobrodružství a odvážných kombinací vzbuzuje touhu objevovat a snít o vzdálené budoucnosti. Třetí uvedenou kolekcí pak byla třpytivá KOI z dílny německých návrhářů CYBEX. Stříbřitá látka posetá harmonickými motivy japonských kapříků, propracovaná výšivka a blyštivé aplikace oslnily nejen hosty večera, ale i tisíce fanoušků, kteří mohli událost sledovat živě na sociálních sítích.

Díky nepřehlédnutelnému a zároveň nadčasovému designu i prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity jako Karolina Kurková, Keira Knightly, Rihanna či Katy Perry.

Související články

Další články