Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Přehlídka výstřednosti: Tadeáš z Like House uspořádal největší influencerskou party u nás

Influenceři si pro návštěvníky připravili pořádnou show na pódiu.
Zdroj: foto Sasha Noir/ Se souhlasem Tadeáš Kuběnka
+ Dalších 8 fotografií
bizár

Vítěz druhé řady reality show Like House Tadeáš Kuběnka se toho rozhodně nebojí. Uspořádal událost, která v Česku nemá obdoby. Party plnou známých tváří pojmenoval “Království Tadeáš” a nesměla si ji nechat ujít třeba influencerka Anna Šulcová nebo královna kontroverze Sugar Denny a mnoho dalších. "Přehlídku" výstřednosti navštívily stovky lidí. Nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Tadeáše Kuběnku si řada lidí pamatuje z reality show Like House. Tadeáš byl účastníkem a nakonec i vítězem druhé série pořadu a od té doby slaví ohromný úspěch. V současné chvíli patří mezi nejvýraznější tváře české internetové scény a nyní svoji pozici jasně ukázal.

Království Tadeáš

Ve svých teprve devatenácti letech uspořádal největší influencerskou party v Česku. Akci jménem “Království Tadeáš” přišlo navštívit přes 700 lidí a několik desítek známých tváří. Na události samozřejmě nesměla chybět Tadeášova nejlepší kamarádka Simona Tvardek, ale ani mnoho dalších oblíbených influencerů. Dorazila třeba Dominique Alagia, Anna Šulcová a až z Brna přijela také královna kontroverze Sugar Denny.

Pro návštěvníky si připravili speciální show na pódiu a atmosféra nadšených lidí by se dala krájet. Někteří z návštěvníků tuto událost nazývají dokonce “ikonickým momentem”, jak se objevuje v komentářích pod příspěvkem, který Tadeáš zveřejnil na své sociální sítě.

I samotný Tadeáš je s výsledkem akce velmi spokojený, jak potvrdil redakci eXtra.cz: "Bylo to výborný, lidi byli skvělí! Všichni tam chlastali, jak má být. Na baru se udělala útrata několik set tisíc, takže řekl bych, že všem bylo v sobotu pořádně špatně včetně mě," směje se. "Všichni mi psali, že to bylo úžasné. Influkamarádi mi psali, že si to užili. Ema Lacová se opila jak kozel, Sebastian Šikl spadl z pódia," vypráví Tadeáš. Akce se uskutečnila v pátek 24. 6. 2022 a koncem léta se lidé mohou těšit na pokračování!

Výstřední outfit Tadeáše dokonale odráží jeho osobnost. Právě proto ho lidé milují. Tadeáš jasně vybočuje z davu a liší se od ostatních tvůrců. Na sociálních sítích je plně otevřený a řekne vše, co má na jazyku. Nebere si servítky a nebojí se pouštět do rozbrojů, kvůli čemuž se ale sám často stává cílem kritiky.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy