Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PŘEHLÍDKA OBŘÍCH ZADKŮ na předávání cen MTV: Která z celebrit předvedla, že je královnou boubelek?

Ani jedna z dam se nenechala zahanbit.
+ Další 3 fotografie
To, že už dávno hudební ceny nejsou jen o zpěvu, je už dávno známou věcí. Teď se nejen přítomné dámy předháněly v tom, která z nich má krásnější a honosnější róbu, ale také v tom, která má větší pozadí a umí ho lépe nosit. Doby, kdy se za takové proporce celebrity styděly, jsou neodvratně pryč. Tak která má tedy hezčí tu obrovskou zadnici?

Nebyla by to Kim Kardashian (35), Beyoncé a Nicki Minaj, aby na sebe nechtěly strhnout veškerou pozornost. Jenže teď se přítomné slavné ženy trochu přepočítaly. I když každá zvolila jiné šaty, ale jedno měly stejné. Co nejvíc upozornit na oblé pozadí těchto hvězdiček. Přeci jen, když už na něm dřou, a prý na nich dřou i plastičtí chirurgové, tak proč to neukázat.

Jenže teď je těžké rozhodnout se, která ve stylu Haliny Pawlowské na své nedokonalosti upozornila a vzešla z toho jako královna a u které se to vážně nepovedlo. Všechny, co se rozměrů týče, tak jsou to opravdu obrovské konkurentky.

Necháme to na vás, abyste se rozhodli, který z gigantických zadků se vám líbí nejvíc, protože je to vážně dost nerozhodně. Ale spíš by nás zajímalo, jestli nemusely sedět na dvou židlích. Tyhle rozměry mají asi problém se někam usadit.

Mohlo by vás zajímat

Další články