Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přehlídka nevkusu a módního pekla: 3 hvězdy, které vypadaly jako opeřenci ve výslužbě

Tohle se holkám moc tedy nepovedlo.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Jsou slavné, bohaté, krásné a spousta lidí je považuje za módní ikony. Bohužel i přední hollywoodské hvězdy občas šlápnou vedle a na veřejnosti se objeví v podivných módních kreacích, které jim vůbec nelahodí. Typickým příkladem jsou zpěvačky Rihanna (30), Lady Gaga (32) a Christina Aguilera (37), které vyrazily na společenské akce v outfitech, připomínajících opeřence ve výslužbě.

Od hvězd první velikosti, jakými jsou Christina Aguilera, Lady Gaga a Rihanna, by člověk čekal, že pokaždé, co se objeví na nějaké veřejné akci, tak budou vypadat naprosto dokonale. Nikdo snad nepochybuje o tom, že se kolem nich pohybuje dost lidí, kteří by se je měli snažit vyšperkovat na jedničku.

Ovšem čas od času jsou i chvíle, kdy šlápnou úplně vedle. V posledních měsících si zpěvačky oblíbily dost podivný model. Šaty, které připomínají opeřence v nadlidské velikosti. Christina Aguilera, která má po dětech stále problém s kily, to rozhodně nevychytala.

Její bílý model posetý peřím jí přidával kila navíc a zpěvačka se v něm ztrácela. Lady Gaga na tom sice byla o něco lépe, ale u téhle divy jsme zvyklí na mnohem odvážnější a vkusnější kousky. Styling á la růžový papouch mezi ně nepatří.

A nejhůře dopadla v tomhle případě čokoládová Rihanna. Barva šatů je opravdu příšerná, zpěvačce nesluší, a navíc to vypadá, jako by měla Rihanna šaty o dvě čísla větší. Barbadoská kráska budí v tomto modelu dojem opeřence ve výslužbě. Velká škoda.

Související články

Další články