Od hvězd první velikosti, jakými jsou Christina Aguilera, Lady Gaga a Rihanna, by člověk čekal, že pokaždé, co se objeví na nějaké veřejné akci, tak budou vypadat naprosto dokonale. Nikdo snad nepochybuje o tom, že se kolem nich pohybuje dost lidí, kteří by se je měli snažit vyšperkovat na jedničku.

Ovšem čas od času jsou i chvíle, kdy šlápnou úplně vedle. V posledních měsících si zpěvačky oblíbily dost podivný model. Šaty, které připomínají opeřence v nadlidské velikosti. Christina Aguilera, která má po dětech stále problém s kily, to rozhodně nevychytala.

Její bílý model posetý peřím jí přidával kila navíc a zpěvačka se v něm ztrácela. Lady Gaga na tom sice byla o něco lépe, ale u téhle divy jsme zvyklí na mnohem odvážnější a vkusnější kousky. Styling á la růžový papouch mezi ně nepatří.

A nejhůře dopadla v tomhle případě čokoládová Rihanna. Barva šatů je opravdu příšerná, zpěvačce nesluší, a navíc to vypadá, jako by měla Rihanna šaty o dvě čísla větší. Barbadoská kráska budí v tomto modelu dojem opeřence ve výslužbě. Velká škoda.