Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přehlídka módy na Českých lvech: Elegantní Schneiderová, přešlap Dufkové a gentleman Macháček

Zdroj: profimedia
+ Dalších 43 fotografií
róby
I letošní ročník Českého lva celebrity využily k tomu, aby do společnosti vynesly róby hodné tak velké společenské události. Přítomní pánové rozhodně nic nezkazili, když vsadili na klasiku, některým dámám se však naopak vyplatil risk a z jindy šedých myšek se staly hvězdy večera.

Ani letos nebyla událost Český lev jen předáváním cen, ale i přehlídkou skvělých obleků a rób. Z žen, které známe z televizních obrazovek, se staly elegantní dámy a pánové, kteří jim dělali doprovod, vynesli ty nejlepší obleky ze svých šatníků. Kdo svůj outfit vychytal do posledního detailu a komu by naopak svědčilo něco jiného?

Jitka Schneiderová

Jitka vsadila na jednoduchost a eleganci, čímž rozhodně nešlápla vedle. Béžové šaty dokonale sladila s doplňky a ačkoliv nebyla tak výrazná jako ostatní přítomné dámy, rozhodně nic nezkazila a byla nekorunovanou královnou elegance.

Kristina Dufková

Režisérka a partnerka Jiřího Macháčka vynesla červenou róbu, která jí bohužel v oblasti hrudníku příliš nelichotila. Síťovaná vrchní část není zrovna terno a tím, že šaty doplnila o neforemné černé psaníčko, si dobrou službu neprokázala.

Jiří Macháček

Herec se na předávání ocenění nedostavil poprvé a rozhodně ne naposledy. Jako muž měl jen minimální šanci udělat módní přešlap a na konto si ho skutečně nepřipsal. Měl na sobě dokonale padnoucí oblek doplněný o slušivého motýlka a lakýrky. Ačkoliv na Jiřího Bartošku co do elegance nemá, což ostatně nikdo, rozhodně se ukázal jako gentleman.

V galerii se můžete podívat na další outfity našich slavných, z nichž někteří si jako doplněk odnesli křišťálovou sošku.

Související články

Další články