Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Přehledná analýza Meghaniných lží: Nebezpečná manipulátorka si za své scestné bláboly zaslouží Oscara

Meghan Markle a její lži: Nebezpečná manipulátorka si za své scestné bláboly zaslouží Oscara
Zdroj: profimedia.cz
Bylas odhalena!
Rozhovor, který Meghan (39) a Harry (36) poskytli americké moderátorce Oprah Winfrey (67), pobouřil celý svět. Na šlechticích nenechali nit suchou! V přehledné analýze se dozvíte, kde je pravda a kolikrát byla Meghan přistižena při lži!

Ale když já vážně nechtěla všechny potopit!

"Neplánovala jsem říct nic šokujícího," dušovala se Meghan. V tuhle chvíli už jí to ale nikdo nevěří. V rozhovoru za v přepočtu 155 milionů korun se rozhodla odhalit všechno. Politujte chudáčka Meghan, znělo ze zahraničních médií po tom, co se její výpověď odvysílala. Lidé si totiž všimli, že na jejích útocích na monarchy něco nesedí.

Po tom, co se Meghan rozhodla opustit královskou rodinu, svým rozhovorem definitivně zničila princi Harrymu jakoukoli šanci na návrat a od rodiny jej definitivně izolovala. V interview pro americkou televizi padla více než odvážná tvrzení o tom, že je Harryho rodina plná rasistů, málem ji dohnala k sebevraždě během těhotenství a odepřela jí pomoc, o kterou prosila. Jenže ze zahraničí zní spíše reakce, že by Meghan, povoláním herečka, zasloužila za svůj srdcervoucí výkon Oscara.

Nevěděla jsem o královské rodině nic, jsem přeci Američanka!

Jistě, ale zase tak dobrá herečka Meghan není, šťouchali si do ní fanoušci po tomhle jejím odvážném tvrzení. Okamžitá globální sláva, o které by se jí během její herecké kariéry v seriálech ani nesnilo, pro ni prý přitažlivá nebyla. Stejně jako luxusní oblečení, tituly, přátelení se s těmi nejslavnějšími celebritami světa nebo třeba vlastní služebnictvo. Titul pro ni vůbec nic neznamenal, tedy dokud nebyl odepřen jejímu synovi, teprve pak nabyl na důležitosti, že, Meghan.

Právě o tom totiž Meghan nedokázala přestat mluvit. Její syn Archie měl podle ní získat titul prince, a protože ho nedostal, označila královskou rodinu za rasisty!

Jenže pravda je trochu jinde. Archie nikdy nebyl v první linii následníků trůnu. Proto mu nebyl automaticky při narození přidělen titul "princ". Ne kvůli rasismu nebo tomu, že by měl tmavší kůži, jak tvrdí Meghan.

Ta zaútočila na královskou rodinu s tím, že se stala obětí rasismu a její syn má prý právo na to, aby byl za prince považován. Titul Jeho/Její královská Výsost či princ/princezna však mohou dle královského dekretu nést pouze přímí následníci trůnu. Na to by měl mít tedy nárok pouze princ William (38) a jeho nejstarší syn George.

Archie ale na titul nárok získá v momentě, kdy na trůn usedne jeho dědeček Charles (72). Zda ale titul dostane, je diskutabilní, protože Meghan a Harry rodinu opustili a vlastní tituly i synovu budoucnost tak zahodili do koše. Celý rozhovor působil tak, že si Meghan snažila vydupat podmínky, podle kterých prostě palác nefunguje. Je tedy rodina, která za pohádkovou svatbu Meghan a Harryho zaplatila miliony liber, rasistická?

Přistižena při lži!

Moderátorka se Meghan zeptala, zda se náhodou do královské rodiny nechtěla jen přivdat proto, aby si bleskově zvedla popularitu a mohla na své megaslávě vydělat. Meghan, která právě v minulosti vydělávala na své značce Sussex Royal, dokud jí ji královna nezrušila, taková tvrzení samozřejmě popřela. Královně se nelíbilo právě slůvko "royal," tedy "královský", které chtěla Meghan zpeněžit a vydělávat na něm.

Meghan dále tvrdila, že na ni královna (94) byla vždycky moc hodná a princ Charles s ní a Harrym pro změnu vůbec nemluvil. Za chvíli ale Meghan tvrdila, že jeden z nich jí odepřel pomoc, o kterou prosila, když uvažovala o pokusu o sebevraždu.

Byla to hodná královna, která se k Meghan chovala vždycky hezky, anebo Charles, o kterém nám Meghan tvrdí, že spolu nekomunikují? Harry navíc řekl, že o Meghaniných sklonech nikomu z rodiny neřekl. Jak to tedy bylo? Byla Meghan šlechticům šumák, anebo neměli tušení o tom, co se děje?

Když něco Meghan chce, tak to dostane!

Harry sám v minulosti pronesl: "Když něco Meghan chce, vždycky to dostane!" Meghan se nás snaží přesvědčit, že neměla nikoho, žádné kamarády ani právníky, kteří by jí mohli pomoci. Neměla prý možnost volby. Sama tvrdí, že bulvární články nečte a nikdy nečetla.

A poslední kapka, která Meghan dohnala k tomu, aby si sbalila švestky a odešla z paláce? Dočetla se v novinách, že rozplakala vévodkyni Kate (39). Zřejmě v těch, které nečte. Jenže ze zahraničních zdrojů prosakují informace, že právě Meghan si nechávala za zprávy, které sama poskytovala bulváru, dokonce platit. Pokud taková hádka rozhodí Meghan a donutí ji o ní mluvit v médiích i po roce od toho, co se stala, měl jí královský dvůr skutečně psychologa zaplatit.

Pár si prý přál život v soukromí. Zřejmě proto se usadili v rušném americkém městě celebrit a bulváru Los Angeles, kde podepsali dohodu se Spotify a Netflix, odkud streamují nekonečná videa, a rozhodli se vymetat televizní show včetně zábavních a dávat placené rozhovory. Harry přiznal, že sám by rodinu nikdy neopustil. Meghan ho ale podle jeho slov zachránila.

Meghan, které zahraniční média přezdívají "Hurikán Meghan", argumentuje, že razantní kroky byly jedinou možností, jak se zachránit. Neexistuje žádná šedá, svět vidí jen černě anebo bíle. Kdyby neopustila Anglii a neodstěhovala Harryho do Ameriky, prý by už určitě nežila a dopadla by jako princezna Diana! To chudákovi Harrymu samozřejmě nahnalo strach. Jenže odborníci tvrdí, že je Meghan manipulativní.

Meghan manipulátorka

Co ale například to, že Meghan dostala krvavé diamanty od saúdského prince Mohammeda bin Salmana (35)? Meghan dělá, jako by se jí žádné skandály netýkaly. Sama ale byla viděna v náušnicích, které od prince dostala. Veřejně tak schvalovala popravu amerického novináře Khashoggiho, kterého nechal umučit kvůli tomu, že nesouhlasil s tamním režimem.

Jistě, monarchové mají známosti všude, tohle je už ale trochu přes čáru. Stejně jako desítky svědectví o tom, že šikanovala svoje služebnictvo, které od ní mělo hromadně odcházet!

Meghan se dle svých slov v Anglii cítila jako v kleci a palác jí prý zakazoval chodit ven. Jednou totiž měla dostat doporučení, aby nešla na oběd s kamarádkou, protože by mohla být příliš na očích. "Svůj dům jsem neopustila už měsíce," stěžuje si Meghan, zatímco je celý svět už druhým rokem v covidové karanténě. "Od té doby, co jsme palác opustili, se mě moc lidí nezeptalo na to, jestli jsem v pořádku," pokračovala Meghan v krasojízdě a začala si stěžovat na finance tak, že by jí to mohly děti v Africe závidět.

Přestože s Harrym opustili královskou rodinu a veřejně se od ní distancovali, chtěli si od ní i po přestěhování do Ameriky nechat proplácet svoje výdaje - přesněji tedy spíše od britských občanů. Meghan ale na rozhovor dorazila v šatech od Armaniho v přepočtu za 144 tisíc korun. O chudobě má zřejmě jiné představy než ostatní lidé, obrázek si udělejte sami.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy