Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Přehled velikostí mužského nádobíčka podle zvěrokruhu: Panny mají v trenkách obřího zabijáka, Vodnáři trpaslíka, který se uvnitř ztratí

Panny mají v trenkách obří dělo, Vodnáři jsou bohužel k smíchu! Taková je pravda o velikosti penisu podle jednotlivých znamení zvěrokruhu. Do komentáře pod článkem napište, jak jste na tom vy!

Ryby 8 cm

Rybičky jsou od přírody celkem sobci, takže je jim jednak úplně jedno, co mají v kalhotách, stejně jako jejich výkon nebo vaše uspokojení. Pokud takovou Rybku potkáte, nechte ji raději uplavat, neb by se ve vás dotyčný plácal jako ryba na suchu, protože s ním nezvlhnete ani omylem.

Kozoroh 9 cm

Cokoliv je pod deset centimetrů, nestojí podle nás ani za to, abyste kvůli tomu ráno vstala z postele! Navíc Kozorozi jsou dost bláznivá znamení a v posteli je tomu nejinak. Jejich prťavec v kalhotách vám ve vašich kalhotkách radost rozhodně neudělá a věřte nám, že o bezvýznamné šimrání zájem opravdu nemáte.

Vodnář 7 cm

Tak tohle je bohužel ještě smutnější příběh, ale nezoufejte! Vodnáři jsou strašní dobráci! Své nedostatky rádi vykompenzují hbitým jazýčkem! Ano, dámy, opravdu vám doporučujeme mloka v kalhotách, protože tenhle orál si rozhodně chcete užít!

Beran 15 cm

Konečně něco, co se dá nazývat pořádným průměrem! Pokud na vás Beran vytáhne svoje laso, věřte, že si vás na něj velmi rychle namotá. Navíc Berani jsou docela agresoři, takže pokud máte rádi trochu drsnější jízdu, určitě si přijdete na své.

Býk 12 cm

Není to sice vrcholový nástroj, ale pracovat se s ním dá. Býci jsou ale jinak docela kopyta, takže toho stejně moc nezvládnou. Pokud k Býkovi i přes to chováte lásku ve svém srdci a oplýváte trpělivostí, můžete se pokusit ho trochu vychovat. Třeba ten klitoris jednou najde.

Blíženec 11 cm

Blíženci jsou docela laskavá znamení, preferují dlouhodobé vztahy. Ostatně není divu, docela trvá, než najdou někoho, komu jejich kašpárek bude vyhovovat. Na rozdíl od Býka se však Blíženec dá opravdu lehce ovládat, a když ho trochu navedete, budete v rauši, jako kdyby měl těch centimetrů o deset více.

Rak 16 cm

Raci lezou pozpátku, a pokud do vás takový Rak vleze, nebudete litovat. Otevírat škeble totiž Rakům opravdu jde. Jen buďte opatrná, pokud do vás bude chtít vlézt zezadu. Při téhle velikosti už můžete přijít k úrazu.

Lev 13 cm

Kasá se, kasá, a skutek utek! Co nemají Lvi v kalhotách, však dohoní (nebo nahoní) svou nabubřelostí. Sebevědomí mají od přírody až na půdu a ne nadarmo jsou králové zvířat. V posteli to prostě umějí a věřte, že velikost bude to poslední, co vás v daný okamžik bude zajímat.

Panna 19 cm

A cenu za krále ptáků ohniváků získává… Panna! No jo, už je tomu tak. Panna vás doslova odpaní. Je to velikostně totiž tak trochu nadprůměr a co se týče ostatních dovedností, ty také nejsou k zahození. Panny jsou jednoznačně jedny z nejlepších a nejvášnivějších milenců vůbec.

Váhy 14 cm

Tohle docela ujde, ale Váhy jsou dost často nerozhodná znamení, a ne jinak je tomu v sexu. Nevědí, co chtějí, všeho se bojí, a pokud je nenavedete, tak si samotné zkrátka neporadí. Tady bohužel platí, že na velikosti nezáleží.

Štír 11 cm

Není to sice nic moc, ale Štíři jsou dost vášnivá, až sexem posedlá znamení. Ani se nebudete stačit divit, jak rychle do vás svým ocáskem dokáží napustit svůj jed. Ale rozhodně se nebojte, že by vás tím otrávili, naopak, bude vás to hodně bavit. Jenomže kromě těchto schopností jsou vlastně docela bezpáteřní, takže si dejte bacha, abyste si neublížili.

Střelec 18 cm

Tahle střela zabalená do trenek nebo boxerek se vám bude líbit. Jsou to kanci a v posteli je s nimi legrace. Uspokojí i náročnějšího uživatele a díky své velikosti nemají žádné komplexy. Jen si dejte pozor, aby vás tak trochu nenastřelili.

Mohlo by vás zajímat

Další články