Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PŘEHLED nejlepších zdravotních pojišťoven: Vyplatí se vám zůstávat u té vaší?

Zdroj: Profimedia
Žebříček pojišťoven
Nezisková organizace HealthCare každoročně vyhlašuje Zdravotní pojišťovnu roku. Pro občana České republiky je to samozřejmě podstatná informace. Pojišťovny hodnotí ředitelé nemocnic, pojištěnci a ambulatní lékaři. Z jakého hlediska se hodnotí?

Nejlepší pojišťovnu roku 2018 vyhlásí nezisková organizace HealthCare, která tak činí každým rokem na tiskové konferenci. Zdravotní pojišťovny hodnotili pojištěnci, ambulantní lékaři a ředitelé nemocnic.

Výsledky

Pohlíželo se na preventivní programy pro děti, dorost a finanční zdraví. Nesmí se samozřejmě zapomenout na absolutního vítěze, kterým se stala Všeobecná zdravotní pojišťovna. Na zbylé výsledky se podívejte do naší fotogalerie a posuďte, zda by to nechtělo změnu.

tabulka vítězů

Kdy lze změnit pojišťovnu?

Mějte na paměti, že zdravotní pojišťovnu můžete změnit je jednou za rok. Klientem jiné pojištovny jste se mohli stát k 1. lednu za předpokladu, že jste o přeregistraci požádali mezi 1. červencem a 30. zářím. Za předpokladu, že jste tak neučinili, můžete pojišťovnu změnit k 1. červenci. Požádat o změnu ale musíte mezi 1. lednem a 31. březnem.

Související články

Další články