Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přehled 10 největších strašidel Hollywoodu roku 2017: Úplná galerie hastrošů!

Zleva: Jennifer Conelly, Miley Cyrus, Nelly Furtado.
Zdroj:
+ Dalších 46 fotografií
Někdo má pro módu cit a dokáže se obléct za korunu a někomu nepomůže ani milionové konto. My si teď vezmeme na paškál kategorii číslo dvě a podíváme se, kdo byl hastrošem roku 2017. Nutno podotknout, že bylo opravdu z čeho vybírat. Zde je deset modelů, které by na Fashion Weeku nepustili ani na záchod.

Jennifer Connelly (47)

Americká herečka se v minulosti nikterak nevkusně neprojevila. Dávala přednost jednoduchým barvám i střihům, a u nich taky měla zůstat. Na to, co předvedla na večeru vzdávajícím hold návrhářům Louisi Vuittonovi a Nicolasi Ghesquiereovi, se totiž nedalo dívat. Daný kus oblečení se ani nedal identifikovat. Pravděpodobně to byly šaty v kombinaci se zástěrou. Jennifer, příště lépe!

Miley Cyrus (25)

Tak tahle bláznivá zpěvačka nás nemůže ničím překvapit. Ani tím, že si na oslavu dvacátých sedmých narozenin svého kluka Liama Hemsworta vezme dupačky, brýle se zmrzlinkami a korunku s chmýřím.

Nicole Kidman (50)

Premiéru filmu Oklamaný, který režírovala Sofia Coppola, si nenechala ujít ani místní babička. Jé, pardon. To je Nicole Kidman, která nebyla v těch neforemných hadrech s retro vzorem k poznání. Nevíme, co ji to napadlo. Asi chtěla onen večer šokovat svým vytříbeným stylem.

Cate Blanchett (48)

Herečka Cate Blanchett se na přehlídce Luise Vuittona během pařížského Fashion Weeku nechala vyblejskout v neoprenu. Taky se divíme, že ji tam pustili. Neopren teď prý hodně frčí, jelikož můžete jít z přehlídky rovnou surfovat, a to se vyplatí.

Emma Stone (29)

Emma Stone si jako správná slušňačka vzala na AFI galavečer 2017 školní uniformu. Vlastně to spíše vypadá jako čtyři školní uniformy sešité v šaty. Tentokrát to herečka nevychytala. Oděv, na kterém můžeme vidět kostky i puntíky dohromady, o vkusu majitelky příliš nevypovídá.

Dakota Johnson (28)

Hvězda, která se proslavila filmem Padesát odstínů šedi, se filmové obci odvděčila tím, že přišla na osmdesáté deváté udělování filmových cen Oscar oblečená v nevkusném zlatém pytli a ještě jí to zjevně – dle jejího výrazu na fotografii – nebylo vůbec blbé.

Céline Dion (49)

Zpěvačka Céline Dion proslula nazpíváním soundtracku k legendárnímu filmu Titanic. Její sláva už ale není tak žhavá, jako za dob romantického trháku, a tak se kanadská zpěvačka snaží přitahovat pozornost alespoň svými modely. Takhle ji zachytil paparazzi, když opouštěla hotel v Paříži. Kytičky jsou fajn, ale tak moc, Céline?

Margot Robbie (27)

Půvabná herečka má pro vás zaručený recept, jak zabít svoji krásu jedním kusem oblečení. Jindy útlá Margot na sebe při příležitosti premiéry filmu Goodbye Christopher Robin narvala šaty v domnění, že v nich bude vypadat jako víla. Omyl. Vypadá v nich jako bavorská selka.

Blac Chyna (29)

Washingtonská rodačka Blac Chyna je devětadvacetiletá modelka s velmi osobitým vkusem oblékání. Tak osobitým, že se až divíme, že to fotografovi na Blac Chyna's Launch Party nerozbilo čočku na foťáku. Dále se asi zdržíme komentáře. Posuďte sami ve fotogalerii.

Nelly Furtado (39)

Kanadská zpěvačka se na skok zastavila na AOL Build TV Show, což je americká talkshow, odehrávající se v newyorských ulicích. Nelly Furtado tam šla propagovat své nové album Cold Hard Truth. Těžko říct, zda se jí to v té divné modré pláštěnce povedlo.

Související články

Další články