Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Předvede, že umí kromě pití i vařit? Před porotu MasterChef předstoupí opilý soutěžící

+ Další 4 fotografie
Už dnes večer si další soutěžící vyslouží bílé zástěry, které je posunou zase o kousek blíž k možnému získání titulu MasterChef Česko! Ne každý ovšem tlak a stres v kuchyni zvládne. Soutěžící Karel, který se prezentuje jako světoběžník, žijící dvacet let v zahraničí, nezvládne vypětí a před porotu dorazí ve značně podroušeném stavu.

Ve čtvrtek večer čeká diváky druhé kolo castingů, ze kterých odborná porota vybere ty nejlepší. O budoucnosti soutěžících mnohdy rozhodnou maličkosti. Chce to velkou dávku talentu, štěstí, ale také sympatie, které mnohdy porotu ohromí víc než kuchařský um.

V dnešním díle se ale porota setká se soutěžícím Karlem, který na první dojem u poroty příliš nezaboduje. U amatérského kuchaře totiž sehrál zřejmě roli stres a před porotu se postavil v ne úplně střízlivém stavu.

Reakce poroty

Jako první reaguje Přemek Forejt „Je vám dobře?“ Pokračuje Radek Kašpárek „Než jste přišel, tak jste nic nepil?“ I přesto, že se snaží Karel situaci ustát, na jeho koordinaci a vyjadřování je vidět, že se porotce nemýlí. Ten se jde nakonec přesvědčit přímo k soutěžícímu: „Já tady cítím alkohol,“ Radek suše konstatuje a řekne Karlovi do očí, co by s takovým zaměstnancem udělal.

Překvapí i přes opilost Karel dobrým jídlem nebo bude muset kuchyni MasterChef Česko opustit? Uvidíte už dnes ve 21:40 na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy