Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Předvánoční cestování: Nicole Vaidišová stihla Prahu, Krkonoše i Londýn

Předvánoční cestování: Nicole Vaidišová stihla Prahu, Krkonoše i Londýn
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
shon
Nicole Vaidišová (30) předvánočnímu stresu rozhodně nepropadá. Ba naopak, v posledních týdnech procestovala spoustu času a ve středu se místo zběsilého nakupování dárků věnovala procházce po vánočních trzích v Praze. Největší radost tím udělala své dceři, rok a půl staré Stelle.

Nicole Vaidišová je pyšnou maminkou a ráda to dává svým fanouškům vědět přes sociální sítě. S tenistou Radkem Štěpánkem vychovávají dceru Stellu, které už odmalička rádi dopřávají ty nejlepší zážitky ve formě výletů. A to i v čase Vánoc, který je pro jiné hektický.

Ze Špindlerova Mlýna do Londýna a odtud zase do Prahy. Maličká Stella za svůj život už viděla místa, jaká se jiným navštívit nepodaří ani během dlouhých let. Není pochyb o tom, že holčička bude mít na dětství krásné vzpomínky, co ji ale potěší nejvíc, je to, co zaujme každé malé dítě.

Nicole se pochlubila snímkem z vánočních trhů v Praze, na němž spolu se Stellou v kočárku stojí u stromečku, na kterém je vidět ono pověstné dětské nadšení. Všudypřítomná barevná světýlka a vůně udělaly Stellince velkou radost, jak sama Vaidišová napsala. Vánoce si evidentně skutečně i s dcerou užívá.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy