Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Předstírala rakovinu a přišla si na pořádný balík: Kolik peněz Nikola (40) vysomrovala?

+ Další 2 fotografie
Podvodnice
Nicole Elkabbas (40) je obviněna z předstírání vážné nemoci. Dělala, že má rakovinu, a přišla si na pořádný balík peněz. Od dobrovolných dárců vyškemrala 45 tisíc liber. V přepočtu je to zhruba 1 336 000 Kč.

Nicole Elkabbas je vyšetřována z podvodné sbírky na léčbu rakoviny. Předstírala, že má smrtelnou nemoc a peníze potřebuje na léčení. Vůbec jí nebylo trapné přijímat peníze, i když byla zdravá jak rybička. Lhářka očividně postrádá svědomí.

Čtyřicetiletá maminka z Broadstairs v Anglii neprávem přijímala finanční dary od lítostivých dárců. Založila online sbírku, kam si nechala posílat peníze. Klamání trvalo několik měsíců. Konkrétně to začalo minulý rok v únoru a peníze si na účet nechala posílat až do srpna.

Přišla si na ohromnou sumu peněz. 45 tisíc liber, což je 1,3 milionu korun. Podvodnice tedy vyškemrala obrovskou částku a za to je teď obviněná. V květnu by měla stanout před soudem.

Mohlo by vás zajímat

Další články