Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová má spoustu zákeřných nepřátel: Kdo je ale slečna Plameňáková?

Michelle Plameňáková se Veroniky zastává na sociálních sítích.
Zdroj: Instagram/archiv
+ Dalších 29 fotografií
Veronika Kopřivová (26) inspiruje spoustu mladých lidí a hlavně dívek. Okouzlila i milovnici tetování a plameňáků Michelle Plameňákovou. Tahle dívka totiž stojí vedle Veroniky jak v dobrém, tak i ve zlém a brání ji na sociálních sítích zuby nehty!

Michelle Plameňáková je rozhodně největší fanynkou Veroniky Kopřivové, přítelkyně Jaromíra Jágra. Nejenže ji sleduje na sociálních sítích a líbí se jí každá druhá fotka, také se jí vehementně zastává v různých konverzacích a diskuzích, které se objeví.

Michelle se také věnuje módě a dokonce změnila i barvu vlasů na blond! Jestli jde jen o náhodu, nebo se snažila přiblížit Veronice, nevíme, ale rozhodně na to jde dobře. Michelle Plameňáková často přidává fotografie ve spodním prádle a v plavkách.

Podle její prezentace na sociálních sítích miluje, když je kolem ní pozornost, a udělá vše, aby byla co nejpodobnější Veronice. Pokud by někoho z vás napadlo se ještě někdy navážet do bývalé kadeřnice a tanečnice od tyče Veroniky Kopřivové, TAK TO TEDA NE!

Michelle Plameňáková vás nenechá špinit jméno tak talentované a šikovné holky, jako je Verunka!

Související články

Další články