Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Představujeme vám medailistu z Ria Jirku Prskavce. Kdo to vlastně je a jaká kráska je jeho přítelkyní?

Jirka je stále nevybroušeným diamantem.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
První letošní medailista z Ria není zrovna mediálně známý. Mladičký Jiří Prskavec má totiž stále kariéru na svém začátku. Dá se očekávat, že by mohl sbírat cenné kovy i v dalších letech. Kdo vlastně Jirka je?

Mladičký kajakář si včera připsal cennou bronzovou medaili a ukázal svůj obrovský potenciál. Rýsuje se nám nový medailový stroj. Jirka je navíc obrovský dříč. „Hlavně kvůli tomu, že když pak přijde úspěch, tak cítím, že je zasloužený. Je to potom hezký pocit,“ řekl medailista z Ria.

Na olympijské hry přicestoval se svojí rodinou a také přítelkyní. Všem se snažil připravit co možná nejvíce příjemné prostředí. Ubytování a vše, co k tomu patří, navíc šlo z jeho kapsy. Nejvíce ale byla vidět jeho přítelkyně Tereza. Sympatická dívka mu hodně fandila a po velkém úspěchu ho odměnila vášnivými polibky.

Prskavec sice během sezóny maká jako stroj, ale když má pauzu, dokáže být i bez pohybu. „Když vím, že mám volno a nemusím, tak vydržím třeba i týden nic nedělat. A to si myslím, že takových vrcholových sportovců je málo,“ uznal, že je třeba občas i relaxu a odpočinku.

Související články

Další články