Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nová Marie Terezie Stefanie Reinsperger je žena mnoha tváří: Královna, holka s cigárem nebo temná kráska

Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
marie terezie
Rakouská herečka Stefanie Reinsperger (31) doslova exceluje v minisérii Marie Terezie. Lidé jsou z jejího výkonu nadšení a pějí na ráznou herečku jen samou chválu. Stefanie není ale jenom statná panovnice, ale také žena mnoha tváří. Podívejte se do galerie, kolik podob dokáže tahle zajímavá dáma na sebe vzít.

Do své role, kterou převzala po Marii-Luise Stockinger, se rakouská herečka Stefanie Reinsperger skutečně vžila a diváky svým výkonem ohromila. Díky ní se seriál těší velké divácké oblibě a herečku lidé doslova hltají.

"Myslím si, že je to skutečně téměř úplně jiná minisérie. Podle mě je tentokrát hlavně o osamělé ženě, která se snaží dělat politiku ve světě ovládaném muži. V tom vidím modernost tohoto příběhu," nechala se slyšet herečka.

Role Marie Terezie byla pro Stefanii velkou výzvou, kterou zvládla na jedničku. Nejenom rakouské publikum je z jejího hereckého výkonu nadšeno. Rakouská herečka není žádná začátečnice, ale žena mnoha tváří.

Na svých sociálních sítích fanoušky pravidelně informuje o svých rolích a některé jsou skutečně zajímavé. Stefanie Reinsperger v budoucnu předvede ještě mnohem víc. Na tom se shodují nejenom fanoušci.

Související články

Další články