Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Představitelka Leontýnky z filmu Ať žijí duchové má 3 krásné dcery: Žijí v Německu a vy je musíte vidět

Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 10 fotografií
FILM
Herečka Dana Vávrová (†41) se v Čechách proslavila jako představitelka roztomilé Leontýnky z filmu Ať žijí duchové. Její kariéra úspěšně pokračovala i v sousedním Německu, kde potkala životního partnera. S kameramanem a režisérem Josephem Vilsmaierem měla tři krásné dcery.

Dana Vávrová v únoru 2009 podlehla zákeřné rakovině. Po sobě zanechala manžela a tři krásné dcery – nejstarší Janinu, prostřední Theresu a nejmladší Josefinu. Všechny jako by mamince z oka vypadly! Sympatické a usměvavé blondýnky.

Všechny žijí v Mnichově a nejstarší Janina dokonce skončila stejně jako její rodiče u filmu. Theresu svět kamer nelákal a studovala práva v Anglii. Nakonec ale přesedlala na medicínu a vrátila se do rodného Německa. Benjamínek Josefina si zahrála v několika filmech a německých seriálech. Možná jednou všechny vystoupí před kamerou i u nás, kdo ví!

Ačkoliv většinu jejich vrstevnic zajímají spíš večírky nebo kluci, tak nejstarší dvě dcery myslí na odkaz své matky. Vedou nadaci Dany Vávrové pro boj s rakovinou.

Sestrou Dany Vávrové je manželka herce Karla Heřmánka, Hana. Zajímavostí je, že ta má tři syny.

Na fotky krásných dcer se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články