Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Představitelka Bridget Jones Renée Zellweger už nechce vypadat jako česká kuchtička Dita P. a nechala se celá přeoperovat!

+ Další 3 fotografie

To, že jí v roce 2007 jako hlavní hvězdě Karlovarského filmového festivalu nedorazily včas kufry a ona musela na rudý koberec nastoupit v džínách, by Renée Zellweger (44) ještě jakžtakž unesla. Když se ale dozvěděla, že veřejnoprávní televize v Česku začala vysílat pořad o vaření Deník Dity P. a jeho představitelka Dita Pecháčková vypadá téměř jako identické dvojče Bridget Jones, pardon Renée v dobách Bridget, rozhodla se oscarová hvězda požádat plastické chirurgy, jestli by s tím nemohli něco udělat.

„Neumím vařit, nenávidím jídlo a už vůbec nechápu, jak může čokoládový dort vyvolat v člověku tolik emocí,“ nechala se prý slyšet Renée těsně předtím, než jí naběhla narkóza před plánovaným zákrokem. Hollywoodští chirurgové jsou zkrátka machři, když se totiž Zellweger objevila na premiéře dokumentárního snímku Long Shot: The Kevin Laue Story, skoro nikdo ji nepoznal. Herečka vypadala, jakoby se nad jejím obličejem rozehrály ruce světoznámého chirurga Bohdana Pomahače. Po typických zapadlých očích nebylo ani památky. Teď už se rozhodně nemusí trápit, že ji budou na ulici lidé zastavovat a chtít po ní recept na tu nejvíc boží mňamku.

Mohlo by vás zajímat

Další články