Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Představitel Lokiho se stane poprvé otcem: Těhotenství pár oznámil chvíli po zásnubách

Tom Hiddleston bude poprvé otcem.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
těhotenství

Hvězda filmů Marvel Tom Hiddleston (41) se se svou krásnou snoubenkou Zawe Ashton (37) těší na novou životní roli. Pár se totiž stane poprvé rodiči. Radostnou novinku potvrdila herečka pro deník Vogue během příprav na červený koberec filmu Mr. Malcolm's List.

Představitel Lokiho Tom Hiddleston se stane poprvé otcem. Svého prvního potomka přivítá na svět se svou snoubenkou Zawe Ashton. Krásnou novinku oznámila herečka deníku Vogue ve středu během příprav na premiéru filmu Mr. Malcolm's List, ve kterém získala jednu z hlavních rolí.

Na samotné premiéře Ashton zářila v krémových korálkových tylových šatech od Sabiny Bilenko Couture, ve kterých už lehce vynikalo zakulacující se bříško.

Pracovní vztah přerostl v lásku

Herci se do sebe zamilovali na broadwayských prknech v roce 2019. V té době spolu hráli manželský pár ve hře Betrayal. Avšak hra nakonec přerostla ve skutečnou lásku a po třech letech přišlo zasnoubení.

Pár si své soukromí velmi střeží, proto se i o zásnubách nejprve mluvilo jako o spekulacích, které vznikly na březnovém udílení cen BAFTA 2022, kde měla herečka zářivý prstýnek na snubním prstu. O několik dní později pár potvrdil deníku People, že zásnuby skutečně proběhly.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy