Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Představitel Gastona z filmu Kráska a zvíře je nejrajcovnější muž současnosti! Bohužel si na něm ale nesmlsnete!

Už vám z něj buší srdce?
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Nevíme, jak vy, ale my jsme na zlobivé kluky. Jedním takovým je postava Gastona v trháku Kráska a zvíře s Emmou Watson v hlavní roli. Emma na sebe sice strhla velkou část pozornosti, ovšem rozhodně ne všechnu! Za jednoho z nejrajcovnějších mužů současnosti je právě kvůli tomuto bijáku považován herec Luke Evans, který hraje padoucha Gastona!

Když už musíte do kina vyrazit na nějakou romanťárnu, ať tam alespoň hraje někdo rajcovní, že? Luke je všestranně nadaný umělec, jak si můžeme všimnout, umí nejen hrát, ale i zpívat. Není to navíc žádný střízlík, ale pořádně urostlý chlap, jak má být.

Navíc má za sebou poměrně slušnou hereckou kariéru. Nedávno zazářil například v Dívce ve vlaku a v minulých letech si střihnul hlavní roli v Drákulovi nebo vedlejší v Rychle a zběsile. Není to zkrátka žádné mladé ucho, ale má něco za sebou.

Zatímco si na něj brousí zuby kdejaká princezna ze šoubyznysu, musíme vás varovat. Dámy nemají šanci! Jak už to tak totiž bývá, ti nejlepší jsou většinou gayové. Úplně slyšíme, jak homosexuální osazenstvo jásá, a vůbec se nedivíme. Evans svou sexualitu nikdy neskrýval, a přestože působí jako statný mužský, a ne úplně jako nějaká květinka, je prostě na chlapy. Tak zase nic, budeme se prostě muset spokojit s Ryanem Goslingem!

Související články

Další články