Herec Paul Grant (47), který ve snímku Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediho ztvárnil postavu Ewoka, je v pěkném průšvihu. Na veřejnost se dostaly snímky, kde zubožený Paul šňupe kokain.

Sto dvacet centimetrů vysoký muž přiznává, že potřebuje pomoc. Paulův život šel z kopce, když se mu rozpadlo manželství. „Zřekla se mě moje rodina, nemám žádnou práci,“ svěřil se Paul, který všechny svoje honoráře za filmování utratil za alkohol a drogy. „Kdyby se našel někdo, kdo by mi chtěl pomoci, přijmul bych to,“ říká Grant. Že cesta k normálnímu životu ale nebude jednoduchá, dokazují snímky, na nichž se Paul povaluje s laciným polským ležákem ve špinavé garsonce a na stole má velké množství ničivé drogy. Tuto smutnou situaci zachytil reportér Daily Mirror.

Mezi jeho známé počiny patří i role ve snímku Willow z roku 1988, kde si zahrál po boku Vala Kilmera, nebo Legend z roku 1985 s Tomem Curisem v hlavní roli, objevil se ve snímku Harry Potter a Kámen mudrců.

Když skončil na ulici, měl velké štěstí, že si ho pod ochranná křídla vzala mladá matka Chloe McCarthy (22), ale ani to nezabránilo v tom, aby se Paul neustále nesháněl po drogách. Jestli se mu opět podaří dostat se ze dna a postavit na vlastní nohy, je otázkou.