Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Představení finalistek Miss Czech Republic: Svoji favoritku mají fanoušci i česká Barbie

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
MISS CZECH REPUBLIC
V pražské luxusní restauraci Aureole proběhlo představení finalistek Miss Czech Republic pro rok 2020. Momentálně jsou tři různé soutěže krásy, ale Miss Czech Republic ředitelky Taťány Makarenko (30) patří k těm nejúspěšnějším. Loňská vítězka Denisa Spergerová (19) se pomalu chystá na Miss World, kde bude reprezentovat Českou republiku. Lidé na sociálních drží Denise pěsti, ale zároveň horlivě diskutují nad letošními finalistkami. Někteří mají už jasné favoritky.

Miss Czech Republic zná už svoje finalistky pro rok 2020. Ředitelka soutěže Taťána Makarenko (30) opět vybrala desítku nejpůvabnějších dívek z celého Česka a o jejich styling se stará Sam Dolce

Zatímco dívky se budou připravovat na finále a projdou řadou soustředění, loňská vítězka Denisa Spergerová se připravuje na Miss World.

"Tento rok je Miss World v Londýně a já doufám, že budu Česko co nejlépe reprezentovat. Konkurence je opravdu velká, ale dám do toho všechno. Prozatím to vypadá, že se zvládnu sbalit do dvou kufrů," svěřila se Denisa Spergerová eXtra.cz.

Fanoušci debatují nad favoritkami

Ve fanoušcích na sociálních sítích má Denisa velkou oporu. Lidé ale začínají horlivě debatovat nad letošními finalistkami. Podle komentářů na Instagramu to vypadá, že se lidem zatím nejvíce líbí exotická Sandra Bourdon a půvabná Angelika Kostyšinová.

"Nádherná a hlavně rozpoznatelná," vyjádřila se na adresu finalistky Sandry první česká Barbie Gabriel Jiráčková (19). "Favoritka na první pohled," chválí fanoušci pro změnu krásnou Angeliku.

Související články

Další články