Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Předseda sněmovny Vondráček má koronavirus: Vždycky jsem byl pozitivní, teď na to mám papír

koronavirus
Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) měl pozitivní test na koronavirus. Na Twitteru napsal, že průběh nemoci je u něj mírný. Z dnešního jednání dolní komory byl Vondráček podle serveru Seznam Zprávy omluven z rodinných důvodu.

Vždycky jsem byl pozitivní, teď na to mám dokonce papír… Naštěstí průběh nemoci je mírný. Opatrujte se!!!“ napsal Vondráček.

S nemocí covid-19 se dosud potýkali vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček, ministr zemědělství Miroslav Toman (oba ČSSD) a ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO).

Bezpříznakovou nákazu covidem-19 prodělal předseda hnutí STAN Vít Rakušan, řekl dnes v Rádiu Impuls. Koronavirus u něj odhalil antigenní test, který dobrovolně podstoupil.

V domácí izolaci byli už dřív například místopředsedové ČSSD a ministři Tomáš Petříček a Jana Maláčová. Nevyhnula se ani politikům za hnutí ANO, v dobrovolné izolaci byl ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček. Kvůli pozitivnímu testu hlavní hygieničky Jarmily Rážové byl v karanténě tehdejší ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Související články

Další články