Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ pro miminko Ewy Farné: Co říká numerologie? O Artušovi má jasno

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
horoskop
Dlouho očekávané miminko Ewy Farné a Martina Chobota je na světě! Zdravého chlapečka pojmenovali velmi osobitým jménem. Jmenuje se Artuš. Jeho jméno přináší naději a citovost. Miminko se narodilo ve znamení Blíženců. Co chlapečka čeká? A jaký bude jeho osud? Hvězdy i numerologie už to vědí!

Artušova energie v čísle 7

Naše jméno je naší životní vizitkou. Každé jméno má podle numerologie své osobní vibrační číslo. Výklad vibračního čísla můžeme zjistit podle latinské kabaly. Artuš má podle tohoto výkladu přiděleno číslo 7. A co to pro něj znamená? Sedmičku řídí Uran. A tak má Artuš dáno do vínku, že bude nezávislým intelektuálem. To ovšem znamená, že se může často uzavírat do sebe a bloudit takzvaně v kruhu.

Touha po experimentování

Jeho touha po nezávislosti bude silná. Jen těžko se pohrne do vážných vztahů. A pokud ano, opravdu to bude jen s jeho spřízněnou duší. Takže jeho životní partnerka bude muset mít stejné ideály jako on. Energie Uranu se navíc projevuje i zvídavostí. Takže Artuš bude jako dítě hravý a pravděpodobně i experimentující. Retrográdnost Uranu by měl využít k rozvoji své individuálnosti a originality. Člověk narozený v tomto tranzitu by mohl objevit něco zapomenutého.

Související články

Další články