Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Týden nám proprší a sluníčko nevykoukne. Bude ale teplo!

Zdroj: profimedia.cz
Mrazy jsou definitivně za námi a pomalu, ale jistě se otepluje. Teploty se pohybují kolem 8 stupňů a bude ještě lépe! Během týdne totiž vyšplhají až na 11 stupňů. Potrápí nás ale déšť a na horách bude sněžit.

Počasí se nám umoudřilo a pomalu se začíná oteplovat. Sluníčko vykoukne jen někdy, protože se bude spíše schovávat za mraky Teploty vyšplhají až na 12 stupňů, takže to vypadá, že jaro je opravdu za dveřmi. Potrápí nás ale déšť a na horách bude sněžit. Oteplovat se bude do čtvrtka, v pátek se ochladí.

Dnes bude oblačno až zataženo, během dne nás potrápí přeháňky. Na horách by mohlo i sněžit. Večer bude pršet vydatněji a teploty se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni

V úterý bude oblačno až zataženo a znova nás potrápí déšť. Na Šumavě bude déšť hodně vydatný a na horách bude sněžit. V noci se budou teploty pohybovat mezi 2 a 6 stupni, během dne vyšplhají až na 10 stupňů

Ve středu bude také teplo, ale sluníčko se bude schovávat za mraky Celý den by navíc mělo pršet a na horách sněžit. V noci teploty klesnou na 2 stupně a během dne se budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

Ve čtvrtek bude ještě tepleji než ve středu. Bude oblačno až zataženo, na většině území republiky nás potrápí déšť nebo přeháňky V noci teploty vyšplhají až na 7 stupňů, což je na noc pěkně teplo. Během dne bude až 12 stupňů.

V pátek bude zataženo a bude pršet skoro v celém Česku. Navíc se na chvíli můžeme rozloučit s teplem, protože se bude ochlazovat V noci teploty klesnou na 2 stupně a během dne se budou pohybovat mezi 4 a 8 stupni. O víkendu bude také pršet a teploty vyšplhají pouze na 6 stupňů. V noci se pořádně ochladí a teploty klesnou k minus 4 stupňům.

Související články

Další články