Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Předpověď počasí: Pátek přinese ochlazení a déšť. Vysvitne o víkendu sluníčko?

Předpověď počasí: Pátek přinese ochlazení a déšť. Vysvitne o víkendu sluníčko?
Zdroj: Profimedia
počasí
Zatímco čtvrtek byl nejteplejším dnem tohoto týdne, pátek přinese ochlazení a s ním i déšť. Podle Českého hydrometeorologického ústavu bude víkend deštivý, pršet by mělo na celém území republiky. Pokud tedy půjdete ven, deštník si určitě nezapomeňte doma.

Pátek

Podle meteorologů bude v pátek zataženo až oblačno, na jihovýchodě Moravy odpoledne přechodně až polojasno. Zpočátku na severozápadě místy déšť, později večer od západu srážky na většině území Čech, jinde jen ojediněle. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C, na Moravě místy kolem 6 °C. Nejvyšší denní teploty 13 až 17 °C, v 1000 m na horách kolem 11 °C. Slabý jižní až jihozápadní vítr 1 až 4 m/s.

Sobota

V sobotu bude zpočátku zataženo až oblačno, na většině území déšť nebo přeháňky. Postupně od západu ubývání srážek a oblačnosti až do vyjasnění. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty 14 až 18 °C. Mírný jihozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s se bude večer měnit na jižní a zeslábne.

Neděle

V neděli by mělo být skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, ojediněle přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 13 až 17 °C. Slabý jižní, během dne postupně mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy