Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Zima, déšť a sníh! Čeká nás ještě oteplení?

Jak bude o víkendu?
+ Další fotografie
V Česku už definitivně panuje podzim a my jsme vytáhli ze skříní teplé oblečení. Venku prší a teploty klesly i pod 10 stupňů. Ani o víkendu se počasí bohužel nezlepší.

Dnes bude zataženo, potrápí nás déšť a přeháňky. Na horách bude i sněžit! V Čechách by měl déšť večer ustávat. Během dne se budou teploty pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

V pátek bude většinou oblačno, na jihozápadě můžeme očekávat občasný déšť a přeháňky. Na horách nad 1000 metrů bude sněžit. V noci teploty klesnou pod nulu, během dne vyšplhají jenom na 12 stupňů. Hlavně mějte po ruce deštníky, protože uplakaného počasí se jen tak nezbavíme.

Ani o víkendu se počasí nezlepší. V sobotu bude oblačno až zataženo, místy můžeme očekávat přeháňky nebo déšť. Na horách nám zase nasněží. V noci bude už pěkná kosa. Můžeme čekat i mrazíky. Přes den se budou teploty pohybovat mezi 8 a 12 stupni.

V neděli bude počasí hodně podobné tomu nedělnímu. Bude zataženo až oblačno, potrápí nás déšť a přeháňky. V noci můžeme čekat ojediněle mrazíky, teploty se budou pohybovat mezi 1 a 5 stupni. Přes den bude maximálně 12 stupňů. Víkend tak zřejmě strávíme v posteli nebo v sauně.

Mohlo by vás zajímat

Další články