Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Zažijeme skutečné léto, nebo si s námi počasí zase pohraje?

Sobota bude letní.
Zdroj: profimedia.cz
Člověk už ani neví, jestli je venku léto nebo podzim. Jeden den je kolem 20 stupňů a další teploty vyšplhají až na 26. Víkend nám ale bude přát, užijeme si konečně zase po dlouhé době léto a vyrazíme chytat bronz k vodě.

V pátek bude polojasno až oblačno, ojediněle můžeme očekávat přeháňky nebo bouřky. Pěkně se ale oteplí. Teploty vyšplhají až na 27 stupňů. A tak většina z nás odejde dříve z práce a zamíří k vodě. V noci bude chladno, teploty klesnou až na 11 stupňů.

Na vysoké teploty se můžeme těšit v sobotu. Zpočátku bude polojasno, odpoledne k nám přijdou od západu přeháňky, ojediněle bouřky. Čekat je můžeme ale zejména v Čechách. Noční teploty se budou pohybovat mezi 12 až 16 stupni, přes den zažijeme skoro tropy. Teploty vyšplhají až na 30 stupňů. Sobota bude opravdu povedená.

V neděli bude nejdříve zataženo až oblačno, na celém území Česka bude pršet. Později budou srážky od západu slábnout a vyjasní se. Oproti sobotě se ochladí. Noční teploty klesnou na 15 stupňů, přes den se budou pohybovat mezi 20 až 24 stupni.

Související články

Další články