Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Vrátí se k nám konečně zase léto, nebo bude pořád jako na podzim?

O víkendu se k nám bude pomalu vracet léto.
Zdroj: profimedia.cz
Posledních pár dní to venku vypadá, jako by byl podzim, ne půlka července. Tropy překazily vydatné bouřky a ochladilo se až o 16 stupňů. Od středy navíc vydatně prší a zvedají se hladiny řek. Tak to vypadá, že léto je zase v nedohlednu.

Pokud jste si plánovali, že se vydáte o víkendu k vodě nebo na výlet, ještě neházejte flintu do žita. Chladné a deštivé počasí by totiž mělo být jenom do pátku. Od soboty se v Česku začne zase oteplovat.

V sobotu bude polojasno až oblačno, na východě zataženo a místy můžeme očekávat slabé přeháňky. Denní teploty ale o něco stoupnou. Měly by se pohybovat od 20 do 24 stupňů. Sice to pořád nebude to pravé léto, ale rozhodně bude lépe než v těchto dnech. V noci teploty vyšplhají na pouhých 12 stupňů.

V neděli bude tepleji než v sobotu. Bude polojasno až oblačno, místy ale můžeme očekávat přeháňky. Teploty by měly vyšplhat až k 26 stupňům. Takže pokud se chystáte k vodě nebo na výlet, nejlepším dnem bude neděle. Tak to vypadá, že se k nám léto zase pomalu, ale jistě vrací zpět. Příští týden se můžeme těšit až na 27 stupňů!

Související články

Další články