Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Užijeme si letní dny, nebo nás budou pořád trápit bouřky?

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Užijeme si letní dny, nebo nás budou pořád trápit bouřky?
Zdroj: profimedia.cz
Posledních pár dní Českou republiku bičují silné bouřky a teploty kvůli nim klesly o několik stupňů. Teď pro vás ale máme dobrou zprávu. Bouřky by měly ustat a vrátí se k nám tropické teploty.

Všem už určitě lezou na nervy neustálé bouřky a změny počasí. Člověk pak ani neví, jak si má naplánovat den, natož víkend Teď pro vás ty plány budou mnohem jednodušší. Mají se totiž vrátit tropické teploty a s bouřkami se aspoň do neděle rozloučíme.

Pokud se chystáte na víkend na chalupu nebo někam na koupaliště, určitě si to pořádně užijete. Víkend bude tropický, a tak můžete vesele chytat bronz nebo se chladit na zahrádce u piva.

V pátek ještě bude polojasno, od západu se může zatáhnout a vyskytnou se bouřky nebo přeháňky, ale jen ojediněle Noční teploty se budou pohybovat od 13 do 17 stupňů a přes den teploty vyšplhají až na 28 stupňů.

O víkendu se k nám vrátí konečně zase léto. V sobotu bude jasno a tropické teploty. Přes den bude až 28 stupňů, ale na Moravě teploty vyšplhají až na 31 stupňů. Takže si užijeme krásný letní den. V některých částech Česka může ještě trochu sprchnout, ale žádné přívalové deště nečekejte.

V neděli bude ještě tepleji než v sobotu. Užijeme si sluníčko a teploty vyšplhají až k 29 stupňům, na Moravě a ve Slezsku dokonce až na tropických 33 stupňů. Na jihu se ale můžou objevit ojediněle bouřky. Tak to vypadá, že se můžeme těšit na opravdu tropický víkend.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy