Všem už určitě lezou na nervy neustálé bouřky a změny počasí. Člověk pak ani neví, jak si má naplánovat den, natož víkend. Teď pro vás ty plány budou mnohem jednodušší. Mají se totiž vrátit tropické teploty a s bouřkami se aspoň do neděle rozloučíme.

Pokud se chystáte na víkend na chalupu nebo někam na koupaliště, určitě si to pořádně užijete. Víkend bude tropický, a tak můžete vesele chytat bronz nebo se chladit na zahrádce u piva.

V pátek ještě bude polojasno, od západu se může zatáhnout a vyskytnou se bouřky nebo přeháňky, ale jen ojediněle. Noční teploty se budou pohybovat od 13 do 17 stupňů a přes den teploty vyšplhají až na 28 stupňů.

O víkendu se k nám vrátí konečně zase léto. V sobotu bude jasno a tropické teploty. Přes den bude až 28 stupňů, ale na Moravě teploty vyšplhají až na 31 stupňů. Takže si užijeme krásný letní den. V některých částech Česka může ještě trochu sprchnout, ale žádné přívalové deště nečekejte.

V neděli bude ještě tepleji než v sobotu. Užijeme si sluníčko a teploty vyšplhají až k 29 stupňům, na Moravě a ve Slezsku dokonce až na tropických 33 stupňů. Na jihu se ale můžou objevit ojediněle bouřky. Tak to vypadá, že se můžeme těšit na opravdu tropický víkend.