Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Předpověď počasí na víkend: Odložte kabáty, vrací se léto, očekává se až 24 °C

+ Další fotografie
Počasí
Víkend klepe na dveře a tentokrát s sebou přináší dobré zprávy. Tedy alespoň co se počasí týče. Podle předpovědi meteorologů se totiž vrací slunné dny. Nejvyšší denní teploty se během víkendu mohou vyšplhat až ke 24 °C a my tak znovu pocítíme náznak léta.

Český hydrometeorologický ústav hlásá, že se o víkendu řádně oteplí. Zimní kabáty tedy můžeme ještě na nějaký čas odložit a užít si slunné podzimní dny. Jaká je předpověď počasí na tento víkend?

pátek bude polojasno až oblačno, ráno místy až jasno. Na severu území přechodně až zataženo a ojediněle slabý déšť. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty pak mezi 14 až 18 °C.

Sobota nás příjemně překvapí. Podle meteorologů bude jasno nebo skoro jasno. Ráno a dopoledne na Moravě místy nízká oblačnost nebo mlhy. Nejnižší noční teploty mezi 11 až 7 °C, při slabším větru kolem 5 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 18 až 22 °C, v Čechách místy až krásných 24 °C.

Na neděli to také nevypadá vůbec špatně. Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne na Moravě místy, jinde ojediněle nízká oblačnost nebo mlhy. Nejnižší noční teploty mezi 11 až 7 °C. Nejvyšší denní teploty pak mezi 19 až 23 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články