Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Předpověď počasí na víkend: Do Česka se vrátí tropy, bude až 32 stupňů

Tento týden si užijeme opět horka.
Zdroj: Unsplash.com
Počasí
Léto se pomalu blíží ke konci a to znamená, že společně s ním zmizí i horké letní dny. Ale nezoufejme, ještě nás čeká poslední tropický víkend. Teploty by se mohly vyšplhat až ke 32 °C.

Poslední letní dny spíše připomínají sychravý podzim. Počasí nám v srpnu moc nepřálo a sluníčko vystřídaly deštivé dny. Druhá polovina léta zkrátka nebyla tak horká, jak si většina z nás přála.

Nicméně pro ty, kteří se rádi sluní někde u vody, máme dobrou zprávu. O víkendu by se totiž opět měly vrátit vysoké teploty, bohužel ale možná naposled.

Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) můžeme během víkendu vyrazit na poslední opalovačky.

V pátek má být obloha jasná až polojasná. Ráno se objeví ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Průměrné denní teploty se budou pohybovat mezi 24 až 28 stupni Celsia.

Na sobotu ČHMÚ hlásí skoro jasno až polojasno. Místy se mohou objevit přeháňky a ojediněle pak bouřky. Nejvyšší denní teploty se mají pohybovat mezi krásnými 26 až 30 stupni Celsia.

Neděle by nás měla příjemně překvapit s velmi vysokými teplotami, které se budou pohybovat mezi 28 až 32 stupni Celsia. Obloha bude polojasná až oblačná, ovšem místy se mohou vyskytnout přeháňky nebo bouřky.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy