Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA TÝDEN: Tropy jsou definitivně za námi. Teploty výrazně klesnou!

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA TÝDEN: Tropy jsou definitivně za námi. Teploty výrazně klesnou!
Zdroj: profimedia.cz
V první polovině září jsme si užili krásné letní počasí, ale to už bohužel skončilo. S astronomickým podzimem je tady skutečný podzim a teploty klesnou až na 15 stupňů.

Dnes už nám podzim ukázal svoji pravou tvář. Ze skříní jsme vytáhli bundy a teplejší oblečení. A o sluníčku a tropech se nám může jenom zdát Bude většinou zataženo, občas nás potrápí déšť nebo přeháňky. Teploty se budou pohybovat mezi 14 a 18 stupni. Na jihovýchodě ještě vyšplhají na 20 stupňů.

V úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Teploty v noci klesnou až na 6 stupňů. Teploty přes den se budou pohybovat mezi 15 až 19 stupni.

Ve středu se ještě trochu ochladí. Takže teplé svetry jsou samozřejmostí. Bude oblačno až polojasno, ráno se ojediněle vyskytnou mlhy Noční teploty se budou pohybovat od 4 do 8 stupňů, takže bude už pořádná zima! Přes den teploty vyšplhají maximálně na 18.

Ve čtvrtek bude podobné počasí jako ve středu. Teploty se budou pohybovat mezi 14 a 18 stupni, v noci ale můžou klesnout až na pouhé 3 stupně. Takže někteří z nás už na noc zapnou topení.

V pátek bude polojasno až oblačno, ojediněle bude pršet. V noci se teploty budou pohybovat od 3 do 7 stupňů, přes den ale vyšplhají až na 19. Podobné počasí můžeme očekávat i o víkendu. Takže to vypadá, že podzim je tady se vším všudy a můžeme vyrazit maximálně do bazénu krytého.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy