Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Předpověď počasí na příští týden nikoho nepotěší: Léto je nejspíše v nedohlednu

Jak bude příští týden?
+ Další 2 fotografie
Nadcházející měsíc květen by měl být velmi teplý i přesto, že se v následujících dnech ochladí. Dostavit by se měly přeháňky i bouřky. Pokud jste si mysleli, že si příští týden užijete sluníčka, tak jste se spletli. Předpověď Českého hydrometeorologického ústavu vás nepotěší.

Tento víkend si ještě pořádně užijte sluníčka. Vyrazte nějak k vodě nebo na procházku, protože by měly příští týden dorazit bouřky a déšť. V minulých týdnech jsme byli zvyklí na velká tepla, ale v následujících týdnech budou teploty klesat.

Typické letní počasí má nastat až koncem května. V neděli očekávejme ještě polojasno, ale ojediněle se můžou objevit přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty se vyšplhají ke 14 až 10 stupňům.

Nejvyšší denní teploty by se měly pohybovat okolo 18 stupňů. S příchodem nového týdne se nad Česko snese oblačnost a ojediněle během dne přeháňky. Na východní polovině území očekávejme i bouřky.

Úterý a středa se ponesou v podobném duchu. Převážně bude oblačno a místy déšť nebo přeháňky. Noční teploty klesnou k 8 stupňům a denní teploty se budou pohybovat v rozmezí od 15 do 25 stupňů.

Příští víkend by mělo být zejména polojasno, ale v odpoledních a večerních hodinách počítejte s přeháňkami a bouřkami. Nejvyšší denní teploty 19 až 24 stupňů.

Mohlo by vás zajímat

Další články