Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Předpověď počasí na listopad: Teploty spadnou hodně pod nulu a bude sněžit

Předpověď počasí na listopad: Jak bude?
Zdroj: Pixabay
Předpověď

V Česku už pořádně přituhuje a ani podle měsíčního výhledu počasí na měsíc listopad to nevypadá, že by se něco mělo měnit. Meteoroložka Dagmar Honsová uvedla, že si mnoho slunečních paprsků neužijeme a postupně začneme vídat i sněhové vločky.

Listopad je měsíc s nejkratší délkou slunečního svitu u nás. Průměrná délka svitu je pouze 49 hodin. Meteoroložka Dagmar Honsová popsala, jaké počasí nás v měsíci listopadu čeká. Se slunečními paprsky se skoro můžeme rozloučit.

Období od 1. do 10.11.2021

Zpočátku období převážně velká oblačnost – oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky, na horách smíšené nebo sněhové. Postupně oblačno, přechodně i polojasno a přeháňky jen místy, na horách, přechodně od vyšších poloh, sněhové nebo smíšené. Po ránu místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty 8 až 2 °C, při zmenšené oblačnosti až -2 °C. Denní teploty 6 až 12 °C, zpočátku období až 14 °C.

Období od 11. do 20.11.2021

Převážně velká oblačnost, občas déšť nebo přeháňky, od vyšších poloh i sněžení, přechodně od středních poloh déšť se sněhem. Jen přechodně polojasno. Po ránu místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty 4 až -3 °C. Denní teploty 3 až 9 °C, při malé oblačnosti až 11 °C.

Období od 21. do 30.11.2021

Převážně oblačno, místy s přeháňkami, zpočátku sněhové nebo smíšené od středních poloh, postupně přechodně občasné sněžení nebo déšť se sněhem i v nížinách. Jen přechodně polojasno. Nejnižší ranní teploty 0 až -6 °C. Denní teploty 1 až 6 °C.

Související články

Další články