Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Zpočátku se oteplí. Vrátíme bundy zpátky do skříně?

Počasí si s námi pěkně zahrává.
+ Další fotografie
Nejdříve bylo chladněji než v listopadu. Teď to zase vypadá, že teplému počasí se pořád nechce odejít. Teploty se budou pohybovat i kolem 13 stupňů a nejteplejším dnem v týdnu bude středa. Teplé bundy a kabáty ale už do skříně neschováme.

V úterý bude převážně zataženo. Na Moravě může i mrholit nebo pršet. Noční teploty se budou pohybovat mezi 6 a 10 stupni. Přes den ale bude poměrně teplo. Teploty vyšplhají až na 12 stupňů. Takže klepat kosu rozhodně nebudeme.

Ve středu bude převážně zatažená obloha, místy nás můžou potrápit přeháňky a déšť. Počasí bude hodně podobné tomu úternímu. V noci teploty klesnou až na 6 stupňů. Přes den ale bude krásných 13 stupňů. Takže tlusté zimní bundy můžeme odhodit.

Ve čtvrtek bude zataženo a bude pršet. Můžeme očekávat i mlhy. Bude o něco chladněji než ve středu. Teploty se budou pohybovat kolem 10 stupňů. V noci bude pěkná zima. Teploty klesnou na pouhé tři stupně. Na horách může i sněžit!

Ani v pátek sluníčko nevysvitne. Bude opět zataženo s přeháňkami nebo deštěm. Noční teploty se budou pohybovat mezi 2 a 6 stupni. Přes den ale bude pouhých 10 stupňů, takže svetry a kabáty zase vytáhneme ze skříně. Nejteplejším dnem v týdnu tak bude středa.

Mohlo by vás zajímat

Další články