Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Zima nám snad dá konečně vale a čeká nás jaro! Teploty vyšplhají až k 18 stupňům!

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Zima nám snad dá konečně vale a čeká nás jaro! Teploty vyšplhají až k 18 stupňům!
Zdroj: profimedia.cz
Venku to vypadá, že se vrátila zima v celé své kráse. Vytáhli jsme zimní kabáty a někteří dokonce i čepice a rukavice. Jenže všichni už se těší na jaro a teploty přes 20 stupňů. Dočkáme se jich?

Počasí je opravdu aprílové. Přestože už je jaro, dočkali jsme se i sněhu a teploty pod nulou. Zima se nám ukázala v celé své kráse a všichni se ptají, kdy už se zase vrátí jaro. O víkendu to rozhodně nebude!

V sobotu bude zataženo až oblačno, zpočátku bude na většině území pršet, postupně můžeme od severu čekat jen přeháňky. Na horách nad 600 metrů může i sněžit! Během dne se budou teploty pohybovat mezi 7 a 11 stupni. V noci klesnou až ke 3 stupňům.

V neděli bude oblačno až zataženo, během dne nás potrápí déšť. Večer by mělo přestat pršet úplně. Během dne se budou teploty pohybovat mezi 6 a 10 stupni. V noci bude mrznout a teploty spadnou pod nulu.

V příštím týdnu by mělo být o něco tepleji a teploty by měly vyšplhat až k 18 stupňům. Tak snad nám dá zima už nadobro vale a jaro se nám jaksepatří předvede.

Související články

Další články