Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Vysoké teploty nás opustí. Ochladí se až o 15 stupňů a bude pršet!

Týden nám proprší.
Zdroj: profimedia.cz
Máme za sebou teplé dny, kdy teploty šplhaly až k 20 stupňům a krásně svítilo sluníčko. Tomu je tento týden konec. Prudce se totiž ochladí a potrápí nás déšť a bouřky!

Česko zasáhly velmi vysoké teploty a jaro se ukázalo v celé své kráse. Jenže tomu je zřejmě na chvíli konec. Počasí bude opravdu aprílové. Ochladí se až o 15 stupňů a bude pořádně pršet! Můžeme tak odhodit kraťasy a vytáhnout zase bundy a deštníky. Nejchladněji bude ve čtvrtek, o víkendu se má zase oteplit.

V pondělí bude oblačno až zataženo, postupně nás na celém území Česka potrápí déšť s přeháňkami. Během dne se teploty budou pohybovat mezi 12 a 16 stupni. Na jihovýchodě můžou teploty vyšplhat až na 29 stupňů! Pořádně nás ale potrápí bouřky.

V úterý bude zataženo až oblačno, pršet by už ale mělo méně než v pondělí. Na Moravě a ve Slezsku bude oblačno až polojasno, občas nás potrápí přeháňky a bouřky, takže si doma nezapomeňte deštníky. V noci teploty klesnou až k 4 stupňům, během dne se ale ještě vyšplhají až na 16! Na východě dokonce až na 19 stupňů.

Ve středu bude oblačno až polojasno a začne se pořádně ochlazovat. Na horách bude dokonce i sněžit! V nížinách bude pršet. V noci se teploty budou pohybovat mezi 4 a 8 stupni, během dne mezi 12 a 16 stupni.

Nejchladnějším dnem bude čtvrtek. Hned od rána bude pořádně pršet a výrazně se ochladí. Celý den bude zataženo až oblačno, v noci teploty klesnou až k nule. Během dne se budou pohybovat mezi 6 a 10 stupni.

V pátek bude zataženo až oblačno, ale znova nás potrápí déšť. Na horách můžeme čekat i sníh! V noci se teploty budou pohybovat mezi 1 a 5 stupni. Během dne vyšplhají na 11 stupňů. O víkendu už by mělo být oblačno až polojasno a teploty budou pomalu šplhat k 18 stupňům.

Související články

Další články