Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Výrazně se ochladí, teploty klesnou pod nulu a bude sněžit!

Zdroj: profimedia.cz
Počasí je posledních pár dní opravdu aprílové. Nejdříve teploty vyšplhaly až na 23 stupňů, hned další den klesly na 10 a pršelo. Ne jinak tomu bude v dalších dnech. Ještě více se ochladí a teploty klesnou pod nulu. Na horách bude dokonce sněžit!

Počasí je posledních pár dní jako na houpačce a jaro zmizelo neznámo kam Teploty venku připomínají spíše podzimní počasí a bude ještě hůř. Ochladí se a teploty klesnou až pod nulu.

V úterý bude oblačno až zataženo, potrápí nás déšť s přeháňkami a na horách nad 700 metrů bude dokonce i sněžit! V noci bude navíc pořádná kosa a někteří možná vytáhnou ze sklepa přímotopy. Teploty klesnou až na minus 2 stupně! Během dne to také nebude o nic lepší. Teploty se budou pohybovat mezi 4 a 8 stupni.

Ve středu a ve čtvrtek bude hodně podobné počasí. V noci se pořádně ochladí a teploty budou klesat až k minus 3 stupňům. Během dne bude chladněji než v úterý. Teploty se totiž budou pohybovat mezi 2 a 6 stupni. Takže zřejmě vytáhneme kabáty, čepice a rukavice Na některých místech Česka se může objevit i sníh.

V pátek bude polojasno a možná občas i vysvitne sluníčko. V noci se teploty budou pohybovat mezi nulou a minus 4 stupni, takže si nezapomeňte pořádně zatopit. Během dne se trochu oteplí a teploty vyšplhají až na 8 stupňů.

O víkendu by se mělo počasí trochu umoudřit. Sice bude v noci ještě pořádná zima a teploty budou padat pod nulu, během dne by ale měly vyšplhat až na 11 stupňů. Tak snad se k nám začne zase pomalu vracet jaro!

Související články

Další články