Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Tropy se nás nechtějí pustit. Kdy se ochladí?

Letních teplot si užijeme do čtvrtka.
+ Další fotografie
Posledních pár dní to venku vypadá jako pořádné léto. Teploty atakují tropickou třicítku, a tak většinu dne trávíme u vody nebo někde na zahrádce. Jenže vše hezké jednou končí. Do kdy nám hezké počasí vydrží?

Dnes bude jasno až skoro jasno a čeká nás krásný tropický den. Teploty se budou pohybovat mezi 27 a 31 stupni. Takže kdo nemusí do kanclu, hurá do vody. Pokud jste na horách, bude příjemné počasí a teploty kolem 23 stupňů.

V úterý bude podobné počasí tomu dnešnímu. Užijeme se krásný slunečný den a teploty vyšplhají na 31 stupňů. V noci ale můžou klesnout až na 11 stupňů.

Ve středu bude jasno až polojasno, noční teploty se budou pohybovat mezi 11 a 15 stupni. Nejvyšší denní teploty vyšplhají na 27 a 30 stupňů. Letní počasí se nás pořád bude držet a ani nás nebude trápit déšť a bouřky.

Ve čtvrtek bude stejné počasí jako ve středu. Teploty vyšplhají na 30 stupňů. Noční teploty ale klesnou na 16.

V pátek nás tropy bohužel opustí. Bude polojasno, od západu bude přibývat oblačnost a ojediněle můžeme čekat přeháňky nebo bouřky. Teploty se budou pohybovat mezi 20 a 24 stupni. V noci bude kolem 17 stupňů. Takže si krásné letní počasí užijeme jenom do čtvrtka.

Mohlo by vás zajímat

Další články