Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Teploty budou šplhat vysoko. Vrátí se k nám léto?

Tento týden budou velmi příjemné teploty.
Zdroj: profimedia.cz
Máme za sebou na podzim velmi teplý víkend. Teploty stoupaly až k 22 stupňům a venku to vypadalo spíše jako na jaře. A tento týden budou teploty ještě vyšší, ale je to už naposled! Jak dlouho nám vydrží příjemné teploty?

Dnes bude jasno až polojasno, ojediněle nízká oblačnost. K večeru se můžou na západě Čech objevit i slabé přeháňky. Počasí by ale mělo být podobné tomu víkendovému. Teploty se budou pohybovat mezi 18 a 22 stupni. Takže žádné velké ochlazení se zatím nechystá.

V úterý bude polojasno až jasno. V Čechách, na jihozápadě a západě republiky nás můžou potrápit přeháňky. Na Moravě ale nebude ani mráček. V noci teploty klesnou na 5 až 9 stupňů, ale přes den budou pořád příjemné teploty. Vyšplhají zase až na 22 stupňů. A to je ke konci září opravdu pěkné.

V půlce týdne se nám začne ještě více oteplovat, takže zimní bundy ještě ze skříně vytahovat rozhodně nebudeme. Ve středu bude polojasno, občas nás ale potrápí nějaká ta přeháňka. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni, denní teploty se budou pohybovat mezi 19 a 23 stupni.

Ve čtvrtek bude ještě tepleji. Je vidět, že léto nám o sobě dává ještě vědět, přestože už je dávno podzim. Bude oblačno až polojasno, v noci teploty klesnou sice na 9 stupňů, ale přes den vyšplhají až na 25 stupňů! Tak to vypadá, že někteří vytáhnou dokonce i kraťasy.

V pátek se vrátí léto v celé své kráse! Bude jasno až polojasno, občas nás potrápí přeháňky, ale bude teplo. V noci se teploty budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni, ale přes den vyšplhají na 25 stupňů a na Moravě až na 27! Takže hurá zase do plavek! Je to ale zřejmě naposled. Od příštího týdne se výrazně ochladí.

Související články

Další články