Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Prožijeme letní teplý týden, nebo se výrazně ochladí a bude pršet?

Budeme se tento týden opalovat u bazénů?
Zdroj: profimedia.cz
Po větších výkyvech, které nás provázely poslední týdny, by se mělo počasí zase umoudřit. Prožijeme letní týden s příjemnými teplotami. A můžeme se těšit na víkend, kdy teploty vyšplhají až na 30 stupňů.

Dnes bude jasno až polojasno, během dne k nám můžou přijít přeháňky. Pršet ale bude spíše na horách. V jižních Čechách se můžou objevit i bouřky. Teploty vyšplhají na 25 stupňů. V 1000 metrech na horách bude jen kolem 15 stupňů.

V úterý bude polojasno až oblačno, ráno se můžou vyskytnout mlhy. Pršet by ale mělo jen na horách. Bude ale příjemně, teploty se budou pohybovat od 20 do 24 stupňů. Na nějaké velké opalování to sice není, ale na posezení s kamarády na zahrádce je počasí jako dělané.

Středa bude nejchladnějším dnem v týdnu. Zrána očekáváme polojasno, během dne se ale obloha zatáhne a bude pršet. Noční teploty klesnou až na 8 stupňů a denní se vyšplhají na 23 stupňů.

Ve čtvrtek se zase oteplí, průměrně bude kolem 25 stupňů. Místy ale můžeme očekávat přeháňky nebo déšť. V noci bude pěkná zima, teploty se budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

V pátek bude oblačno, občas můžeme čekat přeháňky nebo bouřky. Teploty se ale vyšplhají až na 26 stupňů, takže se můžeme vydat k vodě. Noční teploty klesnou na 15 stupňů. Víkend bude teplý, teploty budou atakovat tropickou 30, takže se máme na co těšit!

Související články

Další články