Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Po teplém víkendu nás čeká chladný týden. Teploty klesnou pod nulu a bude sněžit!

Zima o sobě dává vědět!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Víkend jsme si určitě všichni užili. Teploty se pohybovaly kolem 14 stupňů, a tak ho většina z nás trávila venku. Jenže vysokým teplotám je konec. Výrazně se ochladí a bude pořádně mrznout. Teploty klesnou až na 5 stupňů a bude sněžit!

Dnes už je venku citelně chladněji, ale je polojasno a občas vysvitne sluníčko. Ráno už jsme ale nasadili čepice a rukavice, teploty totiž rapidně klesly až na 8 stupňů.

V úterý bude zpočátku zataženo, může nás potrápit mrholení a objeví se mlhy. Na většině území by ale mělo být polojasno, na severu a severozápadě nás potrápí déšť. Teploty by se měly pohybovat mezi 11 a 15 stupni, na severu a východě republiky kolem 9 stupňů.

Ve středu bude zataženo, potrápí nás i déšť a na horách bude sněžit. Během dne bude oblačno. Noční teploty se budou pohybovat mezi 3 a 7 stupni, přes den stoupnou jen na 8 stupňů. Takže nezapomeňte doma teplé svetry a čepice a rukavice.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, na celém území republiky nás budou trápit přeháňky a déšť. Než půjdete do práce, nezapomeňte si s sebou vzít deštníky. Oproti středě se navíc citelně ochladí. Teploty se budou pohybovat jen mezi 5 a 9 stupni. Očekávat můžeme ranní mrazíky.

V pátek bude ještě chladněji. Během dne bude oblačno až zataženo, později polojasno. Ráno můžeme čekat i mlhy. V noci teploty klesnou až na minus 2 stupně. Přes den se budou pohybovat pouze kolem 5 stupňů. Takže je vidět, že zima už pořádně klepe na dveře! A tepleji nebude ani o víkendu.

Související články

Další články