Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Po dešťové smršti se k nám vracejí tropy. Teploty budou šplhat ke 30 stupňům!

Tento týden si ještě léto užijeme.
+ Další fotografie
Po pár dnech tropických teplot, kdy jsme se pekli ve 34 stupních, nás v pondělí zchladily vydatné bouřky. Pokud jste si mysleli, že už teplo nebude, tak jste se spletli. Míří k nám opět tropy, a tak to vypadá, že léto nám ještě definitivní vale nedalo.

Dnes je polojasno až oblačno, ojediněle můžeme čekat přeháňky. Pršet bude ale spíše na Moravě a ve Slezsku. Venku je příjemně a teploty se budou pohybovat kolem 25 stupňů.

Ve středu bude převážně jasno a modrá obloha. Oproti úterý se oteplí. Teploty se budou pohybovat mezi 22 a 26 stupni. V noci ale klesnou až na 7 stupňů. Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno a teploty ještě vyšplhají. Budou se pohybovat mezi 24 a 28 stupni, takže zase koupaliště budou praskat ve švech.

A můžeme se těšit i na víkend, který bude tropický. V sobotu bude skoro jasno až polojasno a teploty budou atakovat tropickou třicítku. V noci se budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni.

V neděli bude 25 až 29 stupňů, koncem dne můžeme očekávat přeháňky nebo bouřky. Je vidět, že nás léto ještě neopustilo a užijeme si ho se vším všudy.

Mohlo by vás zajímat

Další články