Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Ochladí se a bude nám pršet! Pak teploty vyšplhají až na 14 stupňů!

Jaro je za dveřmi!
Zdroj: profimedia.cz
Máme za sebou teplé dny, kdy teploty vyšplhaly až na krásných 17 stupňů. Začátek týdne ale bude chladný a teploty dosáhnou jen na 8 stupňů. Zároveň bude celý týden pršet. Koncem týdne se k nám ale zase vrátí jaro a bude až 14 stupňů.

Kdo si myslel, že už k nám přišlo jaro a teploty už budou jen stoupat, toho zklameme. Přestože jsme si o víkendu užili krásných 17 stupňů, tento týden se zase pořádně ochladí.

V pondělí bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno. V Čechách nás od západu během dne potrápí déšť. K večeru by srážky ale měly ustat. Během dne se pořádně ochladilo. Teploty se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni.

V úterý bude ještě chladněji než v pondělí. Bude oblačno až zataženo, opět nás potrápí déšť s přeháňkami. V noci teploty klesnou dokonce pod nulu, až k minus 2 stupňům. Během dne vyšplhají maximálně na 8 stupňů.

Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od západu bude oblačno až zataženo. Později můžeme očekávat déšť. V noci se budou teploty pohybovat mezi minus 3 a 1 stupněm. Někteří z nás tedy na chvíli opět vytáhnou přímotopy a tlusté ponožky. Během dne se ale trochu oteplí a teploty vyšplhají až na 10 stupňů.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, během dne polojasno. Později nám od západu zaprší. V noci teploty klesnou až na nulu, takže bude pořádná zima. Počasí si s námi ale pořádně hraje, protože během dne se teploty budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

Vypadá to, že v pátek se k nám zase pomalu začne vracet jaro. Bude oblačno až zataženo, opět nás bude trápit déšť s přeháňkami. V noci se teploty budou pohybovat mezi 2 a 6 stupni. Během dne se oteplí a bude až krásných 13 stupňů. Teplé počasí nám vydrží i o víkendu, kdy teploty vyšplhají až na 14 stupňů.

Související články

Další články