Tento týden by se k nám mělo konečně podívat jaro! I přes to, že v noci můžou teploty klesnout i pod nulu a bude zima, během dne ale teplota bude šplhat až nad 10 stupňů, začátkem týdne nám i zaprší, ale bude svítit sluníčko. Koncem týdne tady bude jaro a teploty vyšplhají až na 18 stupňů!

V pondělí bude jasno až polojasno, během dne nás ale potrápí déšť. I přes to, že ráno byly minus 3 stupně, během dne teploty vyšplhají až na 11 stupňů!

V úterý bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno, během dne nás opět může potrápit déšť. V noci se budou teploty pohybovat mezi plus 1 a minus 3 stupni. Během dne bude ale tepleji než v pondělí a teploty se budou pohybovat mezi 9 a 13 stupni.

Ve středu bude oblačno až zataženo. Na severu můžeme očekávat slabý déšť a přeháňky. V noci se oteplí a teplota vyšplhá na 6 stupňů, během dne bude zase o něco tepleji a teploty se budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni.

Ve čtvrtek bude oblačno, postupně polojasno až skoro jasno. V noci už se budou teploty pohybovat nad nulou, očekávat můžeme 2 až 6 stupňů. Během dne bude zase o něco tepleji a teploty se budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni.

V pátek bude skoro jasno až polojasno. V noci teploty klesnou pod nulu a můžou být až minus 2 stupně. Během dne ale bude teplo a krásně. Teploty vyšplhají až na 18 stupňů! Tak to vypadá, že jaro je konečně tady! Tak snad nám to počasí vydrží! O víkendu by se měly teploty pohybovat mezi 15 stupni.