Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Čeká nás sníh, závěje a teploty až minus 15 stupňů!

V pátek bude až minus 15 stupňů!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
První týden nového roku bude hodně mrazivý. Bude chumelit, čekají nás teploty hluboko pod nulou a sluníčko nevysvitne. Lidé na horách se můžou radovat! Podmínky k lyžování jsou ideální a napadne až 30 centimetrů čerstvého sněhu!

V pondělí bude oblačno až zataženo. Očekávat můžeme i mrznoucí mlhy. Na jihovýchodě ale bude jasno a může vysvitnout i sluníčko. Později během dne bude od severozápadu sněžit. Na jihu Čech, na Moravě a ve Slezsku bude sněžit spíše odpoledne a večer. Během dne se budou teploty pohybovat mezi minus 3 a plus 1 stupněm. Postupně se bude ochlazovat.

V úterý bude zataženo až oblačno. Občas můžeme čekat sněžení. Večer by mělo sněžit na celém území republiky. V noci teploty klesnou pod nulu, budou se pohybovat mezi minus 2 a minus 6 stupni. Přes den vyšplhají maximálně na plus 2 stupně. Na horách v 1000 metrech bude až minus 5 stupňů. Na horách se budou tvořit sněhové jazyky a závěje, zejména večer.

Ve středu bude zataženo až oblačno, občas sněžení. Na horách bude sněžit vydatněji než v nížinách. V noci se budou teploty pohybovat od minus 3 do plus 1 stupně. Během dne se udrží nad nulou a vyšplhají až na 4 stupně. Od vyšších poloh se začnou tvořit sněhové jazyky, na horách i závěje.

Ve čtvrtek bude oblačno se sněhovými přeháňkami. Denní teploty se budou pohybovat mezi minus 1 a minus 5 stupni. Během dne se bude ještě ochlazovat. Od středních poloh se budou tvořit sněhové jazyky, od vyšších závěje. V noci teploty klesnou až na minus 6 stupňů.

V pátek bude oblačno a bude sněžit. Postupně během dne bude polojasno, pořádně se ale ochladí. V noci si zatopte, protože teploty klesnou až na minus 11 stupňů, v údolích až na minus 15 stupňů. Během dne teploty také nevyšplhají nad nulu. Budou se pohybovat mezi minus 7 a minus 11 stupni.

Související články

Další články